Zbiory z biologii i chemii bardzo pomocne do matury

Tu możesz zamieścić ofertę kupna lub sprzedaży książek i materiałów związanych z biologią, biotechnologią, ekologią lub naukami pokrewnymi.
Regulamin forum
Zgodnie z regulaminem na forum obowiązuje zakaz sprzedaży skserowanych książek oraz innych skserowanych materiałów objętych prawami autorskimi.
black-cat

Zbiory z biologii i chemii bardzo pomocne do matury

Post autor: black-cat » 18 lut 2018, o 14:35

Cześć, mam do zaoferowania kilka zbiorów z biologii i chemii, które bardzo przydają się podczas przygotowań do matury. Między innymi dzięki nim dostałam się na medycynę:)

1. Zbiór testów z biologii, wyd.TELBIT, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan bardzo dobry (jedynie gdzieniegdzie podkreślenia ołówkiem).
2. "Matura na 100%, testy maturzysty, Chemia", wyd.PWN, cena 10 zł (+koszty przesyłki), stan bardzo dobry (jedynie gdzieniegdzie zaznaczenia ołówkiem).
3. Chemia, wybór testów, tom II, wyd.MEDYK, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan dobry (jedynie gdzieniegdzie zaznaczenia ołówkiem).
4. Biologia, matura 2011, Testy i Arkusze, wyd.OPERON, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan bardzo dobry. Do książki dołączona jest płyta, ale powiem uczciwie, że nigdy z niej nie korzystałam i nie wiem, czy działa. Pomimo tytułu, przydała mi się podczas przygotowań do matury w późniejszym roku:)
5. Chemia, matura 2012, Testy i Arkusze, wyd.OPERON, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan bardzo dobry. Do książki dołączona jest płyta, ale powiem uczciwie, że nigdy z niej nie korzystałam i nie wiem, czy działa. Pomimo tytułu, przydała mi się podczas przygotowań do matury w późniejszym roku:)
6. Biologia, wybór testów, tom I, wyd.MEDYK, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan dobry (jedynie gdzieniegdzie zaznaczenia ołówkiem).
7. Biologia, wybór testów, tom II, wyd.MEDYK, cena 12 zł (+koszty przesyłki), stan dobry (jedynie gdzieniegdzie zaznaczenia ołówkiem).

Osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną:)
ksiazki1.jpg
ksiazki1.jpg (26.92 KiB) Przejrzano 675 razy
Kierunek lekarski :)

ODPOWIEDZ