Maleńkie białe pajączki?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
monian3107
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2018, o 17:43

Maleńkie białe pajączki?

Post autor: monian3107 »

Potrzebuję pomocy, przeszukalam już chyba cały internet, bezskutecznie. Od kilku ładnych dni walczę z czymś i nie mam pojęcia co to jest. Nie potrafię nawet zrobić zdjęcia, bo to jest bardzo malutkie. Pojawiły się najpierw w szafie, na kurtce z pierza, potem rozeszły się dosłownie wszędzie. W kurtkach, ale raczej na gładkich materiałach, podszewkach, bluzkach i koszulach. Na drzwiczkach, wieszakach, książkach, lampce nocnej. Nie mam ich jedynie w kuchni i w łazience. Są maleńkie, jakieś 0,3-0,5 mm trzeba się przyjrzeć, żeby zauważyć, że coś się porusza, na ciemnych powierzchniach, wiadomo, łatwiej dostrzec. Nie pomaga pranie w niskiej temperaturze, pryskałam jakąś silną trucizną na wszelkie insektybezskutecznie Nawet parowałam szafę żelazkiemto jakaś masakra czym to zlikwidować?
Adodam jeszcze, bo może to istotne, że mieszkam nad włoskim morzem, klimat wilgotny I że wydaje mi się, chociaż głowy nie dam, że takie same maleństwa łaziły mi po storczyku - wylądował w śmieciach, ale chyba troszkę za późno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości