Agresywny shi tzu-pomocy

wolaczek79
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2018, o 08:10

Agresywny shi tzu-pomocy

Post autor: wolaczek79 »

Witajcie przygarnęliśmy 3letniego shi tzu właściciele twierdzili że jest psem przyjaznym i wychowany z dziećmi.Mamy już w domku 12letniego sznaucera jest przekochany i łagodny.Niestety shi tzu na początku gryzł naszego pomimo że nasz mu nic nie zrobił i był łagodnie nastawiony.Okazało się że na dworzu rzuca się na inne psy i nie ważne czy jest to szczeniak,suczka czy pies większy odrazu gryzie.A wczoraj przeszedł samego siebie syn chciał z nim powojować i capnął go w rączkę.Nie będę akceptowała gryzienia domowników.Jestem zła że poprzedni właściciele nie powiedzieli mi całej prawdy.Co mi radzicie?Syn boi się już tego psa jest przerażony.Nasz sznaucer przez 12lat swojego życia nigdy nie ugryzł nikogo w naszym domu
Wet_Cbdna_pl
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2018, o 11:57

Re: Agresywny shi tzu-pomocy

Post autor: Wet_Cbdna_pl »

Ewidentnie jest to jakiś problem. Moim zdaniem konieczna jest konsultacja z psim behawiorystom.
Piotrek93
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 10:29

Re: Agresywny shi tzu-pomocy

Post autor: Piotrek93 »

Zgadzam się z Wet_Cbdna_pl, konieczne udajcie się do behawiorysty. Jeśli nie masz kogoś sprawdzonego to z czystym sumieniem polecam Psi Ekspert - wiedza poparta certyfikatem i świetne podejście do zwierzaków
AnnaEn
Posty: 2
Rejestracja: 4 paź 2018, o 19:08

Re: Agresywny shi tzu-pomocy

Post autor: AnnaEn »

Jeżeli pies jest agresywny, to może wynikać z jego ogromnego lęku i cierpienia. [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości