tryb życia

Olga

Re: tryb życia

Post autor: Olga »

Mocno hałasują w nocy? Bo moje tak :(
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: tryb życia

Post autor: Laura »

Szynszyle to nocne zwierzątka, więc hałasują w nocy - to u nich normalne
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: tryb życia

Post autor: Kiara »

Mój troszeczkę się przestawił o ile tak to można nazwać.Jest aktywny bardziej w dzień niż w nocy.Mniej hałasuje bo odsypia spacer po domku.
ala:D

Re: tryb życia

Post autor: ala:D »

mam pytanko.Czy to normalne,ze szynszyle duuzo spią Ja moja puszczam tak pod wieczor i tak 20min biega,ale potem idzie spac i spi. W nocy nie halasuje,wiec chyba tez spi. czy to moze miec zwiazek z tym,ze jego klatka stoi przy drzwiach w pokoju i jak ktos wchodzi to ja zawsze obudziSama nie wiem.Czy ten sen jest normalny
veranea

Re: tryb życia

Post autor: veranea »

Szyszorki głównie śpią, czasem jeszcze jedzą ale jednak częściej śpią. Jeśli juŻ nie śpią ani nie jedzą to wtedy strasznie rozrabiają, konsumują wszystko co konsumpcji nie słuŻy, obgryzają kable koniecznie pod napięciem, zjadają meble bezwzględnie drogocenne, sprzęt elektroniczny w obudowach plastikowych bez względu na kolor i smak, przyciski na pilotach koniecznie gumowe. Ponad to sieją spustoszenie w domowej roślinności a póŻniej śpią. Mała rada- przestaw klatkę w spokojniejsze miejsce one lubią spokój i ciszę.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: tryb życia

Post autor: muppet »

ala:D pisze:mam pytanko.Czy to normalne,ze szynszyle duuzo spią
- tak spią bardzo duzo. Bo nawet 20 min duzej aktywnosci fizycznej wykancza szynszyla energetycznie i musi duzo spac zeby podładowac akumulatorki na nastepne 20 min biegania. A w nocy na pewno sie budzi tylko ty spisz i nic nie slyszysz.
I zgadzam sie z moim przedmowcą - klatka powinna stac w jakims spokojnym, cichym i ciemnym miejscu.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: tryb życia

Post autor: Szyszek1993 »

Mój tez hałasuje w nocy. Tylko czy to normalne bo wydaje mi sie że mój szyszorek jest aktywny zarówno w dzień jak i w nocy Mimo to jest słodziutki
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: tryb życia

Post autor: muppet »

Szyszek1993 pisze:Tylko czy to normalne bo wydaje mi sie że mój szyszorek jest aktywny zarówno w dzień jak i w nocy
- tak to normalne. W koncu ile mozna spac.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: tryb życia

Post autor: Kiara »

No właśnie.Po za tym noc jest długa i trzeba ją odespać ale w dzień (dlaczego nie) też można powariować Po za tym,gdy ja jestem w pokoju mój szynszyl budzi się i mnie obserwuje.Ostatnio robiłam referat na biologię (dwie godziny) i gdy skończyłam to wyszłam z pokoju.Puszorek zaczął piszczeć,widać że moje towarzystwo mu pasuje
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: tryb życia

Post autor: Szyszek1993 »

No to dobrze. Mój szyszorek też skacze po gałęziach i wariuje jak jestem w pokoju. A jka go wypuszczam to nieraz chodzi mi po nogach i siedzi tak do póki się nie poruszę, bo wtedy ucieka za kltke i po chwili znów wychodzi!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: tryb życia

Post autor: Kiara »

To pocieszne zwierzątka i to mi pasuje!
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: tryb życia

Post autor: Szyszek1993 »

Szkoda tylko że nie potrafia wysiedzieć ani chwili spokojnie na rękachi że sa trochę płochliwe. Ale poza tym są SUPER!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: tryb życia

Post autor: Kiara »

Na rękach nie wysiedzą-to prawda ale próbuję mojego do tego przyzwyczaić i jak na razie jestem na dobrej drodzę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości