Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
amija

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: amija »

Na uczelnię zdecydowanie plecak. Przede wszystkim dlatego, ze wszystkie ksiązki i zeszyty się zmieszczą bez problemu-a dzięki temu nie niszczyłam ulubionych torebek i nie obciązałam kręgosłupa) Czasem waga plecaka mnie przerazała i niepotrzebne mi były problemy zdrowotne
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Mårran »

To też zależy od uczelni i kierunku studiów. U nas nikt żadnych ciężkich książek nie nosił, czasem jakiś skrypt (xero). Na zajęciach wszystko było w komputerze, a z ciężkich podręczników uczyliśmy się w domu. Dlatego ja zawsze torebka. Ale oczywiście mężczyźni woleli plecaki, to jasne.
Pani Buka
Marika89
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2017, o 00:21

Re: Torba czy plecak na książki - uczelniana moda ...

Post autor: Marika89 »

Ja jednak zdecydowanie wolałabym postawić na plecak, chociażby z [mod]. Niestety mam tendencję do noszenia sporej ilości rzeczy, dlatego torebka totalnie odpada. Plecak natomiast pozwala fajnie rozłożyć ciężar, szczególnie taki ergonomiczny, więc nie ma problemów z bólem kregosłupa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość