Toruń weterynaria

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Stellae
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2018, o 08:54

Toruń weterynaria

Post autor: Stellae »

Wiadomo coś o weterynarii w Toruniu? Miała być otwarta w tym roku, na stronie UMK jest tylko, że czekają na decyzję ministerstwa, a w Internecie cisza czy są szanse, że ją otworzą, czy nie
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Toruń weterynaria

Post autor: Piotrr »

jeśli wiążesz z wetą swoją przyszłość to lepiej módl się żeby jej nie otwierali jeśli chcesz mieć po studiach prace
W końcu lekarz
Stellae
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2018, o 08:54

Re: Toruń weterynaria

Post autor: Stellae »

Nie o to pytałam
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Toruń weterynaria

Post autor: fenytoina »

Nie dostali zgody na ten rok, nie wiem czy od Ministerstwa, czy z jeszcze jakiegoś innego szczebla. Przypuszczam, że nie otworzą w tym roku, może w kolejnym.
Natomiast o Poznaniu słyszałam, że mieli ileś tam rzeczy do poprawy wyszczególnionych przez komisję akredytacyjną, nie poprawili ich i nie dostali zgody na rekrutację 2018/2019, ale na ich stronie widziałam, że mają w ofercie.
Stellae
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2018, o 08:54

Re: Toruń weterynaria

Post autor: Stellae »

To dziwnie trochę z tym Poznaniem
Na stronie Torunia jest, że jak dostaną zgodę od ministerstwa szkolnictwa wyższego to od razu otwierają rekrutację, a jeszcze miesiąc temu czekali na zgodę PKA (dopiero po ich zgodzie wniosek o otworzenie kierunku idzie do ministerstwa z tego co rozumiem), więc chyba coś się do przodu ruszyło w tej sprawie
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Toruń weterynaria

Post autor: fenytoina »

O Poznaniu to są pogłoski zasłyszane po wizycie PKA w Krakowie. Nie wiem, jak to wygląda w praktyce, może to jakoś obejdą.
To ciekawe, czy się Toruń wyrobi na ten rok ze zgodą. Może się odwoływali od poprzedniej decyzji, nie wiem niepewne to jakieś
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości