"twardy" sen

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

"twardy" sen

Post autor: karteczka88 »

hejo!

Co zrobic gdy podczas snu śpi się tak mocno, że nie słyszy się nawet jak ktoś wchodzi do mieszkania albo jak budzik dzwoni?
Mnie to wkurza już, że ja nie wiem co się dzieje w nocy, a budzika rano nie słyszę, owszem czasem zdarzy się, że nie śpię tak mocno, jestem wybudzona ale są to sporadyczne przypadki. Przecież jak ja będę sama w domu to się nie obudzę o czasie bo budzika nie usłyszę albo mnie wyniosą z domu i nie będę tego czuła:)
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: "twardy" sen

Post autor: AnnaWP »

Poszukać głośniejszego budzika. Czasem najlepiej sprawdzają się stare brzęczydła. Mój tato stawiał taką cebulę na talerzyku z łyżeczką, żeby wszystko dzwoniło.

Ja też miałam taki okres, ale pociesz się - zwykle z czasem mija. Nadal mam świetne spanko, ale już budzę się normalnie.

Można nastawiać głośno radio albo telewizor na pobudkę, o ile nie zależy Ci na zachowaniu ciszy.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: "twardy" sen

Post autor: Gitarowa »

Ja też często nie słyszę budzika, ale za to skutkuje budzik w komórce,który kładę sobie koło poduszki, bo oprócz dźwięku włączają się też wibracje które mnie budzą. No i radio w wieży- ustawiam tak, żeby się włączyło bardzo baardzo głośno.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: "twardy" sen

Post autor: karteczka88 »

muszę wypróbowac z tą głośnością ale nie wiem czy to pomoże jak nawet nie czuję tego jak mnie ktoś szturcha podczas snu nic nie wiem, wyłączam się całkowicie
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: "twardy" sen

Post autor: Gitarowa »

"Bed Shaker Niezły patent.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości