uczulenie na coca-colę?

Forum medyczne na temat uczuleń, alergii, astmy, objawach i leczeniu, odczulaniu. Wejdź na forum jeśli nie wiesz jakie leki stosować
Awatar użytkownika
aneta92xD
Posty: 159
Rejestracja: 11 maja 2010, o 14:45

uczulenie na coca-colę?

Post autor: aneta92xD »

Witam Zawsze gdy wypiję coca-colę na drugi dzień zaczynam miewać drapanie w gardle i do wszystkiego dochodzi gorączka. Po żadnym innym napoju gazowanym tak nie mam natomiast po coli zawsze (tylko oryginalnej). Może ktoś wie o co tu chodzi?! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: uczulenie na coca-colę?

Post autor: kokardka »

aneta92, być może masz uczulenie na konkretny składnik występujący jedynie w coli, musiałabyś prześledzić skład coli i porównać z innym napojem tego typu, być może jest tam coś typowego właśnie tylko dla coli i to wywołuje takie objawy?
Awatar użytkownika
Szyper
Posty: 6
Rejestracja: 11 sie 2016, o 11:52

Re: uczulenie na coca-colę?

Post autor: Szyper »

O alergii na Coca cole nie słyszałem, ale sam fakt, że składa się ona z samych niezdrowych składników, jak chociażby kwas fosforowy, wystarczająco skłania do tego, aby odstawić ją zupełnie.
Ewentualnie stosować jako wyśmienity odrdzewiacz.
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: uczulenie na coca-colę?

Post autor: nadfad »

Trzeba szukać plusów, możesz być zawodowym indykatorem coli.
junglebaby
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2017, o 11:22

Re: uczulenie na coca-colę?

Post autor: junglebaby »

mam podobnie Cola, piwo, wszystkie napoje gazowane czasami po wypiciu jednej szklanki od razu źle się czuje, właśnie występuje drapanie w gardle takie zatykanie itp
więc mam gorzej niż Ty czytałam o alergiach

Kod: Zaznacz cały

stolicazdrowia.pl/115/alergia-alergia-sa-objawy-wyglada-leczenie-alergii
i mam zamiar wybrać się niedługo do lekarza
fuks85

Re: uczulenie na coca-colę?

Post autor: fuks85 »

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości