ukladanie matur

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
jacek29011989
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2007, o 14:02

ukladanie matur

Post autor: jacek29011989 »

Mnie ciekawi kto kiedy i jak uklada nasz mature ktora bedziemy pisac w maju? czy to jest jakas komisja czy jeden czlowiek siada wieczorem i wymysla nam zadania kto wchodzi w sklad takich komisji i czy te osoby maja prawo pozniej sprawdzac matury
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: ukladanie matur

Post autor: scarlett89 »

Jedną z tych osob jest p.Grzegorek - autorka podręcznik z biologii wydawnictwa WSiP. Zadania opracowuje zespol ludzi - z pewnoscią to zajmuje więcej niz 1 wieczor

[ Dodano: Nie Paź 21, 2007 13:07 ]
podręczników*
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: ukladanie matur

Post autor: Astacus »

Ponoć propozycje do zadań maturalnych mogą nawet nadsyłać nauczyciele. Później są sprawdzane, ewentualnie modyfikowane i przyjęte.
bebe18
Posty: 76
Rejestracja: 11 lis 2007, o 22:03

Re: ukladanie matur

Post autor: bebe18 »

ludzie, którzy układają maturę są tylko ludźmi i korzystają nie tylko ze swojej wiedzy ale tez ze zbiorow zadan, z ktorych uczą sie uczniowie do matury. Wiec im wiecej zadan zrobisz tym lepiej. wiem, co mowie, bo kilka zadan, ktore byly na maturze znalazlam w zbiorach, ktore maja wczesniejszy rok wydania. Mowie o chemii i biologi bo nie wiem jak to jest z fizyką.

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 21:15 ]
no i podobno matura ktora bedziemy pisac w maju jest juz ułożona od roku albo i dluzej, pryznajmniej tak nam nauczycielka mowila.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: ukladanie matur

Post autor: pingus18 »

No ja też tak samo słyszałem, że już nasze matury tzn. arkusze są już dawno przygotowane a teraz układają tylko na następne lata.
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: ukladanie matur

Post autor: Astacus »

Zadziwiające jacy tam muszą być uczciwi ludzie, bo nigdy nie słyszałem o żadnym przecieku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości