Ulubione zwierzaki

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Pablo »

Iwus pisze:tylko jak pokochac komarzyce albo kleszcza na własnej skórze
badger pisze:albo tasiemca w jelicie
A dlaczego nie
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Belleteyn »

Ja po prostu uwielbiam zwierzaki. Mam ich dużo, a pewnie gdyby przestrzeń życiowa pozwalała to miałabym jeszcze wiecej.
Moje przytulaki to dwie kochane szczurzyczki króliczek miniaturka- słodki głupol pies (stary głuchy i ślepy, ale przecudowny, jest ze mą już ponad 12 lat) 4 akwaria z pielęgnicami tropikalnymi (należą do mojego taty w sumie, razem to ponad 1000 litrów). To chyba wszystko
A nie- mój brat ma całą gromadę straszyków, które trzyma w 4 faunaboxach.

Ojej, sama nie wiedziałam, że aż tyle zwierzaków mam

Nie muszę chyba dodawać, że to właśnie moje zwierzaki są tymi ulubionymi
A tak najbardziej ,to podobają mi się szczurki (tylko co by było, jakby mój pies albo kólik sie o tym dowiedziały.)
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Guru »

Belleteyn pisze:Ja po prostu uwielbiam zwierzaki.
Ja nie mam zadnego zwierzaka w domu, i nie zanosi sie zeby jakis sie pojawil. nie mialby se kto nimi zajmowac, a w takiej sytuacji nie ma sensu brac zwierzaka d domu, tymbardziej ze jakos mnie do zwierzat nie ciagnie.
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Belleteyn »

Guru pisze:nie mialby se kto nimi zajmowac, a w takiej sytuacji nie ma sensu brac zwierzaka d domu, tymbardziej ze jakos mnie do zwierzat nie ciagnie.
Jesli ktoś nie lubi, albo nie ma czasu, to wcale sie nie dziwię, ze nie chce mieć zwierzaka, bo to pochałania sporo energii i wymaga zaangażowania.

Ja mam i tak napięty rozkład dnia, ale nie wyobrazam sobie życia beż zwierząt (taka ze mnie maniaczka), nawet jakbym miała zrezygnowac z czegoś innego, to dla nich musiałabym znaleźć czas
Przypomniało mi się- jedno czego nie lubię- koty I nie podoba mi sie trzymanie ptaków w klatkach.
kamila_ania
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 17:15

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kamila_ania »

hmm. ja kazdy dzien rozpoczynam od oddwiedzenia stajni, która znajduje sie na moim podwórku wiec daleko nie mam i nie stety przychodzi taka chwila kiedy musze zamknac swoje ukochane pieski w kojcu.zawsze znajduje czas aby pobawic sie z pieskami np zeby pojsc na spacer albo czas zeby na koniach pojezdzic tak moj prawie kazdy dzien wyglada.

i sie dziwie ze nie ktorzy nie maja czasu dla swoich pupili
Virsu
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 13:58

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Virsu »

kamila_ania pisze:mam sie nacieszyc kula z dwoma bojownikami

Kula Z Dwoma Bojownikami ?

[ Dodano: Czw Maj 03, 2007 19:08 ]
a Tak ogółem,kocham wszystkie zwierzaki(oprócz Kleszczów i takich tam ) a Szczególnie Fretki,i wszystkie Łasicowate .
kamila_ania
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 17:15

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kamila_ania »

ju raczej z jednym bojownikiem dałam młodszej kuzynce bo jej zdechł.
dzem87
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2007, o 13:56

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: dzem87 »

najlepsze są pajaki, ptaszniki oczywiście
kiedyś jednemu wrzuciłem myszke ale nie chciał jej zabić:(
pozdrowienia la wszystkich hodowców pająków
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Ziutaa »

Uwielbiam konie, psy i koty. Kiedyś miałam psa, 3 koty oraz nimfe. Teraz nie mam zwierzaka bo nie mialabym dla niego wystarczająco duzo czasu chętnie kupiłabym sobie labradora albo huskyiego, zastanawiałam sie rowniez nad jaszczurką np kameleonem jemeńskim, fretki tez są sweet
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Sunflower77 »

A moją miłością są rysie i łosie! Uwielbiam te kociaki, mam z nimi duzo wspólnego
W domu mam akwarium i lubię na nie patrzeć nardziej niż w TV Mam jednego glonojada i 105 gupików (od jakiegoś czasu populacja mi się zmniejsza).
A łosie też mam. od paru lat mam manię kupowania wszystkiego, co ma poroże tyle tylko że są z pluszu
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Mysia »

ja uwielbiam psy i tchórofredki. mam w domu mysz, miałam ś.p. chomika, na dworze mam 2 psy. tato chce kupić szynszyla zamias chomika. a ja nie cierpi szynszyli
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kinia0208 »

A ja lubię wszystkie zwierzaki osobiście mam: Fretke,2myszki,papuge,koszatniczke,rybki i niedługo kupuje ptasznika] miałam też psy. aha i mam koty na działce

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 19:01 ]
a
Mysia rozumiem cie ja też nie lubie szynszyli to jest jeden wyjątek w któreym nie lubie zwierzat
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Pablo »

węże są supeeer i do tych osób którzy myślą, że wężą są obślizgłe i myślą że jak się trzyma węża to ma się całe ręce we śluzie.to się mylą. Wręcz przeciwnie mają aksamitna skóre, która jest sucha a nie obślizgła, a Ci którzy nie wierzą to niech spróboją dotknąć węża na żywo.a to co jest we filmch i horrorach gdzie występują węże jako krwiożercze zwierzęta które zabaja ludzie.jest to wielka przesada
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości