UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Termo
Posty: 29
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:15

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Termo »

manola17, na pewno się dostaniesz. Dla mnie to jest tak jakbyś pytała czy się dostaniesz, a masz 300/300. Spokojnie. Ja wybieram się na UJ.
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Blathmac »

manola17 pisze:Philadelphia, czytałam na jakims portalu, że ponoć 20. ale nie wiem na ile te info są sprawdzone. Ja również chciałabym na lek we Wro. Boje się tylko tych progów Ogółem mam 276pkt, myślicie że styknie ?
Co najwyżej na niestacjonarne pielęgniarstwo.
cwajgierek
Posty: 15
Rejestracja: 3 lip 2015, o 20:27

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: cwajgierek »

Ludzie proszę was jeżeli macie 270 i wzwyż to nie pytajcie się czy styknie, bo bankowo styknie :* Z góry wam gratuluję, ale nie piszcie więcej takich głupot, bo ludzie którzy mają poniżej 270 mogą się poczuć trochę niekomfortowo. Nie sugeruję, że piszecie tak po to, żeby się pochwalić wynikiem (a jeżeli tak jest to shame on you), bo gdy wszyscy srają w gacie o to czy znajdzie się dla nich miejsce na uczelni, to strach może się udzielić wszystkim, ale bez przesady
magg-magg
Posty: 211
Rejestracja: 1 mar 2012, o 18:33

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: magg-magg »

Hej, wie ktoś może czy istnieje jakoś obóz integracyjny dla nowych studentów, bo wiem, że na niektórych uczelniach takie organizują:)

Philadelphia
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2015, o 12:05

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Philadelphia »

Chyba rok temu nie było czegos takiego, przynajmniej na farmie, a o leku tez nie slyszalam, inne miasta i owszem chyba Poznan ma tako wyjazd
cwajgierek
Posty: 15
Rejestracja: 3 lip 2015, o 20:27

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: cwajgierek »

Z tego co pamiętam z opowiadań koleżanki to lekarski też miał taki wyjazd
cwajgierek
Posty: 15
Rejestracja: 3 lip 2015, o 20:27

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: cwajgierek »

wstawili prognozę, 270 . z moimi 269 w zeszłym roku dostałabym się z 3 listy, a teraz to chyba muszę liczyć na cud
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

No to pięknie

Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: nodame »

248 próg do Warszawy pierwszy
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: mossa »

Wyjazdy integracyjne były organizowane przez IFMSA, jak w tym roku będzie to nie wiem, ale po pierwszych listach pewnie jak co roku będzie założona na fb taka grupa wsparcia dla nowych studentów, gdzie będziecie mogli spytać o wszystkie tego typu rzeczy i na pewno tam będą informacje
Były pytania o mieszkanie - na pierwszy rok najbliżej będzie w okolicach Grunwaldu, Biskupin, Sępolno, Zacisze itp. Najbliżej oczywiście znaczy też najdrożej, za jedynkę w okolicach Grunwaldu cena 700-800 zł i wzwyż to norma. Trochę dalej można znaleźć coś za 500-600 zł, sama od początku studiów mieszkam w okolicach Gaju i polecam jeśli komuś nie przeszkadza dojazd ok 30 min autobusem.

Powodzenia wszystkim w rekrutacji!
lek. mossa
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

282 pkt pierwszy próg. Żegnaj Wrocku c
Abraxa
Posty: 8
Rejestracja: 8 lip 2015, o 14:52

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Abraxa »

Rok temu był jakiś wyjazd z leku, bodajże do białego dunajca, więc w tym zapewne też coś będzie. Na grupie są lepiej poinformowani ode mnie.
Lucherino
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2015, o 15:24

Re: UM Wrocław Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Lucherino »

Abraxa pisze: Rok temu był jakiś wyjazd z leku, bodajże do białego dunajca, więc w tym zapewne też coś będzie. Na grupie są lepiej poinformowani ode mnie.
Wyjazdy do Białego Dunajca są organizowane przez Duszpasterstwa Akademickie i są ogólnowrocławskie, dla wszystkich studentów. Z tego co się orientuję w zeszłym roku stricte uczelnianego wyjazdu nie było, jednak w tym roku jest bardzo duża szansa iż takowy się odbędzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości