UMLub vs UMB

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

UMLub vs UMB

Post autor: biolog1994 »

Do piątku muszę zdecydować Lublin czy Białystok, odległość 80km do Lublina 200 do Białego. Pomórzcie.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: UMLub vs UMB

Post autor: kokardka »

Lublin
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: UMLub vs UMB

Post autor: basia101006 »

Lublin
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: UMLub vs UMB

Post autor: biolog1994 »

Ach, jak ja lubię konkretne odpowiedzi . A teraz dajcie trochę szczegółów. Ja np. słyszałam że pierwszy rok jest u was cięższy niż gdziekolwiek indziej, że macie mnóstwo pierdołowatych przedmiotów, spędzanie przez nie mnóstwo czasu na uczelni i w suie nie macie się za bardzo kiedy uczyć. Prawda to?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: UMLub vs UMB

Post autor: basia101006 »

Jeśli ktoś się dobrze zorganizuje to będzie mieć czas i na naukę i na przyjemności to tylko plotki jest dużo nauki, bo to przecież Medyczny, ale czas na rozrywki też się znajduje bez najmniejszego problemu
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: UMLub vs UMB

Post autor: biolog1994 »

A jak wam się układa z asystentami? Krążą opinie że mają studentów gdzieś, grupy na ćwiczeniach bardzo durze i właściwie tylko zagraniczni czują się jak pączki w maśle.
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: UMLub vs UMB

Post autor: ekim »

Nie wiem skąd masz te informacje, ale przez dwa lata praktycznie nie spotkałem się z sytuacjami o jakich mówisz. Ze swojej strony polecam Lublin, szczególnie że masz do niego bliżej.

bati
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014, o 12:23

Re: UMLub vs UMB

Post autor: bati »

Cóż za pytanie- oczywiście, że LUBLIN. . Jestem obecnie (szczęśliwie) na II roku. Także oscylowałem między Wa-wą, Białym a Lublinem. Dostałem się (znów szczęśliwie na każdą z w/w uczelnię, wybrałem Lublin i absolutnie nie żałuję. Miasto jest klimatyczne, ludzie przyjacielscy, uczelnia absolutnie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam, zapraszam, z pewnością nie będziesz żałować, tak jak wszyscy, którzy wybraliśmy LUBLIN, prawda wszyscy?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: UMLub vs UMB

Post autor: kokardka »

Ja nie studiuję w Lublinie bo porzuciłam go dla stolicy Także nie mogę tego jakoś stosownie uargumentować, po prostu mając wybór między Białymstokiem a Lublinem brałabym Lublin
homin
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:45

Re: UMLub vs UMB

Post autor: homin »

Lublin Już wcześniej rozpisywałem się na ten temat. pozdr
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: UMLub vs UMB

Post autor: biolog1994 »

No OK, ja też jak się wczoraj przejechałam do Lublina na badania lekarskie to zrozumiałam że to TO miasto. Ale w moim przypadku istnieje też prawdopodobieństwo że dostanę się również do Wa-wy. I co teraz?
homin
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:45

Re: UMLub vs UMB

Post autor: homin »

Jeśli przyjechałaś do lublina i wiedziałaś, że to TOmiasto to masz tak samo jak ja. Zostałem, nie żałuję. Nigdy nie żałowałem. Jeśli chodzi o Warszawę- co dla kogo.". Tu jest bardziej kameralnie. Jesteś mniej anonimowy. Zdecydowanie mniej rozrywek- mnie to absolutnie nie przeszkadza. Decyduj
Jeferson
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:19

Re: UMLub vs UMB

Post autor: Jeferson »

Jestem z lubelszczyzny i polecam Lublin, sam się tu wybieram głównie ze względów finansowych, bo mam blisko.

Miasto ma swoje wady, ale i zalety (jak każde).
Jeśli chodzi o wady to dla mnie są to głównie korki w godzinach szczytu i w moim wypadku korki na drodze z mojego domu na uczelnię.

Tak to wszędzie jest raczej blisko i można się poruszać na piechotę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości