UMP Farmacja 2014 Poznań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

Anika01, Wysłałam pw.
Kama333444
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2014, o 19:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Kama333444 »

Anika01 pisze:Odwołanie to chyba można napisać dopiero jak dostaniesz list o nieprzyjęciu, w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania, ale w sumie to nie znam się na tym xd to nie przyjęli Cię, bo zabrakło Ci punktów?
Tak zabrakło mi pkt / ale wątpię, że przyjmą mnie z moimi 140-ma punktami . zobaczymy
Strat
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2014, o 13:27

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Strat »

Anika01 pisze:tu może coś znajdziesz
Dziękuję ślicznie.
[D] pisze:Nie ma sensu teraz np. kupowac ksiazek. Kazdy prowadzacy musi jakies podac w sylabusie, ale to nie znaczy, ze naprawde beda potrzebne do danego przedmiotu
Cóż, w takim razie się wstrzymam, aczkolwiek dobrze wiedzieć już co nieco nt. kierunku i książek, ktoś musiał zadać to pytanie
czarnamamba
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:22

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: czarnamamba »

Chryzolaminaryna gratuluję!

to i ja dołączę się do grupy
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

Gorąco zapraszam!

+u mnie dzisiaj nie tylko wino, rozpusta pełną parą, mam też ciastka!
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

Od której godziny można w poniedziałek zanieść dokumenty? Od 9?
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Anika01 »

Ja byłam w piątek chwilę po 9 i biuro było już otwarte więc w poniedziałek powinno być podobnie

chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

To jeszcze mam pytanie. Z tym oświadczeniem, coś tam, o podjęciu studiów bez wnoszenia opłat, w systemie rekrutacji online kliknęliście to pierwsze? Bo nawet nie spojrzałam na resztę, a teraz się zastanawiam.


"OŚWIADCZENIE STUDENTA
o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych
w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat*

Ja niżej podpisany(-na) : XXX
urodzony(-na): XXXXXX
PESEL: XXXXXXXXXXXXXX
po zapoznaniu się z przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164, poz. 1365, z późn. zm.) oświadczam, że:**
studia jednolite magisterskie w uczelni publicznej Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Farmacja
są studiami, na które otrzymałem(–łam) do wykorzystania liczbę punktów ECTS, o których mowa w art. 164a ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym, uprawniających mnie do studiowania bez wnoszenia opłat.
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

Anika01 pisze:Ja byłam w piątek chwilę po 9 i biuro było już otwarte więc w poniedziałek powinno być podobnie

Ok to pojadę wcześniejszym pociągiem
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

chryzolaminaryna ja też kliknęłam pierwsze
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

taa. to jest to oświadczenie
koralik95
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:36

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: koralik95 »

Drodzy forumowicze, powiedzcie, czy wierzyć plotkom, które słyszałam, jakoby w Poznaniu panował wyścig szczurów? Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam. Słyszałam, że w porównaniu z Wrockiem student studentowi w Poznaniu wilkiem, dlatego pytam, bo się boję
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

koralik95 pisze:Drodzy forumowicze, powiedzcie, czy wierzyć plotkom, które słyszałam, jakoby w Poznaniu panował wyścig szczurów? Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam. Słyszałam, że w porównaniu z Wrockiem student studentowi w Poznaniu wilkiem, dlatego pytam, bo się boję
nie masz co się bać rób swoje i tyle. na pewno znajdą się osoby, które będą budowały sztuczne napięcie i będą ze sobą prowadzić niezdrową rywalizację. ale takie jest życie i nic nie zrobisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości