Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: serine »

A szczerze powiedziawszy 5 dni na dostarczenie swiadectwa maturalnego to dosc mało z uwagi na to ze niektorzy beda potrzebowali zrobic odpis a mieszkaja setki kilometrow od Poznania -.-
Jak pocztowcy beda strajkowac to najem sie strachu O.O.


A w Warszawie wystarczy rejestracja i opłata, z tego co wiem to nawet potwierdzenia wpłaty nie trzeba wysylac tzweasy mode"
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: biedronka! »

dokladnie, pozniej bedzziemy dostarczac )
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: rigor mortis »

Nie rozumiem Was trochę, jak macie jakieś wątpliwości, to dzwońcie do biura rekrutacji, w końcu te kobiety za to dostają kasę między innymi, że tam są i odpowiadają na pytania. Będziecie mieli informacje z pierwszej ręki, a nie przetworzone przez ludzi i przez to forum. Potem będzie zaskoczenie, jak zadzwonią do Was z biura i powiedzą, żeto jest źle, a tego nie ma".

A wysłanie dokumentów na adres Fredry 10 jest już dla mnie mistrzostwem świata
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: rabbit »

Mam pytanie:
Po zaświadczenie byliście u lekarza medycyny pracy czy u rodzinnego?
To jest takie samo zaświadczenie jakie trzeba zanieść na każdej innej uczelni tak?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ann »

rabbit, zaświadczenie jest potrzebne od lekarza medycyny pracy, tak jak jest napisane w tych ich wymaganiach, a co do innych uczelnie to chyba w większość wymaga zaświadczenie od lekarza med. pracy, poza Wrocławiem, któremu wystarczy zaświadczenie od rodzinnego
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: rabbit »

Ann, a robiłaś jakieś badania gdzie mógłby sprawdzić czy nadajesz się czy poprostu ode razu Ci wypisał?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ann »

Robiłam badania, laboratorium i okulista, (niektórzy musieli jeszcze ekg mieć), no i ze sobą musiałam mieć skierowanie z uczelni i kartę zdrowia ucznia
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: serine »

A mi u lekarza medycyny pracy badali jedynie cisnienie, sprawdzali wage i wzrost ( ale chyba dlatego ze mam niedowage) no i procz tego wezly chlonne i osluchanie płuc . nic poza tym jedynym minusem byla dluga kolejka
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ann »

Wage, wzrost i cieśnienie to wzięli mi z karty zdrowia ucznia A jak tak patrze to różne badania zlecają dla różnych osób, nie wiem od czego to zależy
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ginewra »

Ann pisze:poza Wrocławiem, któremu wystarczy zaświadczenie od rodzinnego
i jeszcze łódź nie wymaga lekarza medycyny pracy, moze być rodzinny
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: serine »

Hmm ale i tak nie obejdziecie sie bez wizyty u lekarza medycyny pracy w tych uczelniach poniewaz z tego co wiem kazda uczelnia wymaga od nowo przyjetych studentow takiego wlasnie zaswiadczenia bez wzgledu na decyzje lekarza ogolnego(rodzinnego)
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: sahara_reindeer »

Mnie wysłał facet w Inst. Med. Pracy na rentgen klatki piersiowej, EKG, EEG, morfologie krwi, OB, poziom cukru, badanie moczu, próby wątrobowe Wkurzyłem się i podarłem te skierowania w cholerę, poszedłem prywatnie i mi wystawił w ciągu 3 minut Spytał się tylko o adres i w dodatku nie wziął nic ode mnie bo stwierdził, że na takie studia to trzeba mieć dużo samozaparcia.<rotfl
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Padre Morf »

Ann pisze:A jak tak patrze to różne badania zlecają dla różnych osób, nie wiem od czego to zależy
to zalezy od lekarza. Jak brałem taki papier na teologie to mi robili rtg klaty, EKG, krew, kał. Jak brałem zaświadczenie na lek to lekarz zapytał tylko czy jestem zdrowy na umyśle, ze chce isc na medycyne osłuchał płuca i dał papier/.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości