UWr a AR we Wrocławiu

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
aga

UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: aga »

Studiuje biologię na Uwr, jestem na pierwszym roku (znowu ). Mam pytanie. Czy ktos wie, czy moŻna przenieść się na AR we Wro po pierwszym roku?A moŻe ktoś tak zrobił?
mInk

UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: mInk »

aga pisze:Studiuje biologię na Uwr, jestem na pierwszym roku (znowu ). Mam pytanie. Czy ktos wie, czy moŻna przenieść się na AR we Wro po pierwszym roku?A moŻe ktoś tak zrobił?
Najlepiej zadzwonić na uczelnię do dziekanatu, będą wiedzieć
aga

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: aga »

E tam.Nie wiesz jak to jest z dziekanatami?
Pozatym chciałabym wiedzieć czy się to opłaca, czym się róŻnią te kierunki na dwóch uczelniach.itd. No i przede wszystkim czy ktoś juz tak zrobił ?
Ardea
Posty: 21
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: Ardea »

Witam, a co konkretnie chciałabyś studiować na Rolniczej? Masz upatrzony konkretny kierunek?Nie podoba ci się na biologii?Myślę, że przenieść się to chyba nie za bardzo możesz. Ewentualnie rozpoczać naukę od nowa. Ja studiowałam na uniwerku ale mam znajomych po rolniczej.
bagatha

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: bagatha »

najlepiej jest porozmawiac z dziekanem w cztery oczy, nigdzie wiecej sie nie dowiesz, jak u niego
Buchay
Posty: 17
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 00:21

Heh

Post autor: Buchay »

ja tam polecam biologię na U.Wr nie na AR

studia są lepiej prowadzone, wyższy poziom (na co dowodem jest choćby brak problemu z pózniejszym przepisywaniem przedmiotów, a z takimi borkają sie studenci biologii AR we Wrocku )

u nas na bioli jest bosko

pozdrawiam cały 4 rok biologii!
gosia

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: gosia »

Nie przenoś się na AR!, ja jestem na biol i nie polecam :( u nas ludzie przenosili sie po I roku na UW, bo tam jest duŻo łatwiej :)
Powinni ci przepisac I rok :)
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: Asia_nmc »

Odświerzam troszkę temat. Chciałabym żeby więcej osób wypowiedziało się w tym temacie.
Czy lepiej jest wybrać AR, czy UWr?
Gdzie jest wyższy poziom nauczania?

Pozdrawiam
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: UWr a AR we WrocŁawiu

Post autor: Gosiaczek »

na AR strasznie koszą moja siostra tam studiowala. koszmarrrrr
była na Technologii Żywności z Żywieniem Człowieka.
na tej uczelni jest wielu profesorównie do zdarcia którzy na każdym kroku pokazują swoją wyższość nad studentemltheh ale tak jest chyba wszędzie
Niestety ze znalezieniem pracy jest zawsze problem i to bez względu czy jesteś po AR czy Uwr.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości