Strona 1 z 1

XVII Międzynarodowe Sympozjum dla Studentów i Młodych Lekarz

: 31 sty 2015, o 23:18
autor: neko_neko
XVII Międzynarodowe Sympozjum dla Studentów i Młodych Lekarzy z zakresu chirurgii i innych specjalności zabiegowych, Ustroń 17 - 19 kwiecień 2015

Już po raz siedemnasty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do czynnego uczestnictwa w naszym Sympozjum. Pragniemy podkreślić, że ze względu na swoją specyfikę, tematykę i tradycję jest to wydarzenie unikalne w skali światowej.

Tematyka Sympozjum obejmuje aspekty związane z chirurgią ogólną, ginekologią, urologią, ortopedią, okulistyką, torakochirurgią, kardiochirurgią, chirurgią naczyniową, dziecięcą, onkologiczną, plastyczną, transplantologią, medycyną ratunkową.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Sympozjum!
Więcej informacji już wkrótce na stronie

Organizator - Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Urazów Wielonarządowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studenckie Towarzystwo Naukowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ostateczny termin przesyłania streszczeń prac oraz zgłoszeń uczestnictwa wraz z wpłatą kosztów konferencyjnych oraz z potwierdzeniem wpłaty upływa 1.03.2015 o godzinie 23.59 dla sesji plenarnej, przypadków i plakatowej.