Strona 1 z 1

Brak szkolenia BHP na UM Wrocław

: 11 wrz 2012, o 18:53
autor: assunta1991-
Hej dostałam się w tym roku na Zdrowie publiczne na UM do Wro. Nie miałam czasu, żeby codziennie lukać na stronę, bo pracuje w wakacje i przegapiłam informację(która była praktycznie nie oznaczona jako coś ważnego) o zmianie daty szkolenia BHP i po prostu na nie nie przyjechałam. Rozumiem, że jest ono bardzo ważne. Czy da się je jakoś zaliczyć w innym terminie czy już totalny koniec ze mną? Miał ktoś taki problem?

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

: 12 wrz 2012, o 13:34
autor: Samanta20
musisz zadzwonić do dziekanatu i spytać -dobrze mieć jakąś "wymówkę". Są szkolenia w późniejszych terminach dla osób, które wcześniej zgłosiły, że nie będą mogły się pojawić.

Nawet jeśli w dziekanacie powiedzą Ci, że nie możesz przyjść w innym terminie i tak radzę pójść w dniu BHP pod salę i pogadać z kolesiem, który prowadzi szkolenie -istnieje duże prawdopodobieństwo, że Cię wpuści i karze się dopisać do listy ;)

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

: 8 sie 2017, o 14:22
autor: zbychun22
Takie szkolenia bhp są ważne, ale na pewno będzie możliwość zaliczyć je w późniejszym terminie. Zapytaj w dziekanacie, powinni wyznaczyć nowy termin..

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

: 10 sie 2017, o 12:40
autor: Hahn
W zeszłym roku masa pierwszaków miała niezaliczony BeHaP i zaliczała go w trakcie roku. Podobnie jak badania w Sanepidzie.

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław

: 10 wrz 2018, o 12:56
autor: karolgrzelak10
Takie terminy trzeba pilnować. Szkolenie z bhp jest bardzo ważne i na pewno będziesz musiała go zaliczyć w następnym terminie.