Łódź maraton - dla Empatii, 5.06

Ogłoszenia stowarzyszeń, organizacji, fundacji, itp...
Adam Gac
Posty: 19
Rejestracja: 10 lut 2010, o 14:34

Łódź maraton - dla Empatii, 5.06

Post autor: Adam Gac » 26 maja 2011, o 03:29

5. czerwca 2011
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

Biegnij i pomagaj - z Empatią!

Chcesz przyczynić się do wsparcia działań na rzecz praw zwierząt? Weź udział w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie dla Stowarzyszenia Empatia. Uczestnicząc w maratonie możesz nie tylko dobrze się bawić, ale równocześnie zbierać datki na wybrany przez nas cel. Od wielu lat prowadzimy różne akcje uświadamiające konieczność zmiany sposobu, w jaki traktuje się zwierzęta. Podpowiadamy jakie codzienne zachowania i wybory pomagają tworzyć świat bez przemocy wobec zwierząt. Organizujemy m.in. Tydzień Weganizmu, Dzień Ryby i Dzień bez Futra, prowadzimy Bibliotekę Empatii, a także promujemy polskie blogi kulinarne, aby pokazać, że kuchnia roślinna jest ciekawa, smaczna i prosta.

Już w wakacje w ramach akcji Objazdowa Godzina W planujemy odwiedzić kilka polskich miast z naszymi materiałami edukacyjnymi i wykładami dotyczącymi praw zwierząt i weganizmu. W trakcie ulicznych happeningów i dyskusji współorganizowanych z lokalnymi grupami działającymi dla zwierząt, będziemy przekonywać, że los zwierząt zależy od każdego z nas i wspólnie możemy go zmienić. Ponieważ jesteśmy organizacją niezależną, niedotowaną przez żadną instytucję czy firmę, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Godzina W jest dużym przedsięwzięciem, które wymaga sporych nakłądów, np. na zorganizowanie podróży, druk materiałów i organizację happeningów. Pomóżcie nam zmieniać świat!

Jak można dołączyć do akcji? Możesz pobiec dla nas w maratonie, otrzymując w zamian pamiątkową koszulkę z naszym nadrukiem. Jeśli wolisz jednak działanie w domowym zaciszu, możesz wseprzeć nas zbierając datki na rzecz naszego stowarzyszenia poprzez serwis Do!More.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i do naszych akcji! :-)

Organizatorzy Łódź Maraton Dbam o Zdrowie:
Sport Evolution
Do!More

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości