Korepetycje z chemii - Lublin

Oferty korepetycji, korków z każdego przedmiotu. Kursy maturalne, kursy przygotowujące do matury, kursy przygotowawcze na medycynę, farmację, stomatologię
Regulamin forum
Zapraszamy wszystkich do przeglądania ofert korepetycji, z każdego przedmiotu, na stronie: http://www.korepetycje.biolog.pl"
567

Re: Korepetycje z chemii - Lublin

Post autor: 567 » 12 sty 2017, o 14:54

Moge prosic o kontakt do p. [mod] na maila iziniuk70 i gdzie ona prazuje. Zgury dziekuje.

Docia

Korepetycje z biologii - Lublin

Post autor: Docia » 18 lut 2017, o 17:02

Witam !!! Czy ma może ktoś kontakt do p. [mod]. Poszukuję korepetytora z biologii (poziom rozszerzony).

inggaa

Post autor: inggaa » 15 mar 2017, o 16:40

Korepetycji nie tylko z chemii ale z innych także przedmiotów można szukać na stronie: http://www.korepetycje.biolog.pl i w drugą stronę takrze to działa, czyli jeśli chcesz się ogłosić, że możesz udzielić korepetycji to śmiało tam można. A swoją drogą korepetycje to fajna opcja dla jednej i drugiej strony-jeden zarabia a inny niskim kosztem się doszkala.

Gość

Post autor: Gość » 4 kwie 2017, o 13:19

Chodzę do pana [mod] od września, jak na razie próbne matury piszę najlepiej w Stasiu :) Wydaje mi się, że to jest jedyny faktycznie zaangażowany nauczyciel w chemię w Lublinie. Przede wszystkim cenię go za to, że sam układa wiele zadań, które przede wszystkim wymagają myślenia. Nie uczy czystej teorii itd...

hhanyah

Post autor: hhanyah » 31 maja 2017, o 15:51

A ktoś ma może namiary na dobre korki z biologii w Lublinie? Tel do p. [mod], albo kogoś innego?
Dzięki

inwona_grudzień

Post autor: inwona_grudzień » 29 paź 2017, o 16:43

Witam, mój syn w pierwszej klasie chodził na korki z biologii w Zamościu, teraz właśnie jeszcze chemii potrzebuje, przeprowadziliśmy się do Lbn i też jakoś całkiem chyba niedawno placówkę [mod] otworzyli, byliśmy już na lekcji próbnej (tam mają za darmo) chyba się zdecydujemy, bo dziewczyna wie co robi, w sumie po pierwszych zajęciach zdała mi trafnie relacje w czym problem a Maciek też mówi, że jest ok, więc jako pochodzi parę tygodni to napiszę co i jak :)

kasisix

Post autor: kasisix » 26 maja 2018, o 14:26

Staś pisze:
22 sie 2014, o 18:50
Mogę polecić słynnego lubelskiego nauczyciela p. [mod]. Ma wiele własnych materiałów, które sam pisze. Człowiek orkiestra. Prowadził kiedyś zajęcia na UMCS. Wybitny nauczyciel... jego numer [mod]
Szukam numeru do tego profesora.

magbar

Post autor: magbar » 12 lip 2018, o 13:06

Ahchemia pisze:
25 wrz 2015, o 19:39
O widzę, że i wiele innych osób z takim szacunkiem i sentymentem pisze o lekcjach u pana profesroa [mod]...
czy mozna prosic o telefon do tego korepetytora?:)

marta-070670

Post autor: marta-070670 » 17 lip 2018, o 15:53

Witam, czy mogłabym prosić o numer telefonu do tego Pana?

55ciastek

Post autor: 55ciastek » 9 sie 2018, o 11:45

Cześć, od niedawna w Lublinie działa oddział Edukacja. Chodziłem do nich na kurs na medycynę - przygotowanie z biologii i chemii do matury, ale w innym mieście. Mogę polecić.

hhanyah

Post autor: hhanyah » 31 sie 2018, o 09:43

No cóż, a ja niekoniecznie polecam słynnego lubelskiego korepetytora z chemii. Lekcje są przekładane, odwoływane, czasem zupełnie niespodziewanie z dnia na dzień. Lekceważące podejście , nie można na nim polegać, nigdy nie wiadomo, czy nie odwoła korepetycji i nie wystawi ucznia do wiatru

ODPOWIEDZ