XVII Międzynarodowe Sympozjum dla Studentów i Młodych Lekarz

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
neko_neko
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:43
Lokalizacja: śląsk

XVII Międzynarodowe Sympozjum dla Studentów i Młodych Lekarz

Post autor: neko_neko » 31 sty 2015, o 23:18

XVII Międzynarodowe Sympozjum dla Studentów i Młodych Lekarzy z zakresu chirurgii i innych specjalności zabiegowych, Ustroń 17 - 19 kwiecień 2015

Już po raz siedemnasty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do czynnego uczestnictwa w naszym Sympozjum. Pragniemy podkreślić, że ze względu na swoją specyfikę, tematykę i tradycję jest to wydarzenie unikalne w skali światowej.

Tematyka Sympozjum obejmuje aspekty związane z chirurgią ogólną, ginekologią, urologią, ortopedią, okulistyką, torakochirurgią, kardiochirurgią, chirurgią naczyniową, dziecięcą, onkologiczną, plastyczną, transplantologią, medycyną ratunkową.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Sympozjum!
Więcej informacji już wkrótce na stronie

Organizator - Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Urazów Wielonarządowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studenckie Towarzystwo Naukowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ostateczny termin przesyłania streszczeń prac oraz zgłoszeń uczestnictwa wraz z wpłatą kosztów konferencyjnych oraz z potwierdzeniem wpłaty upływa 1.03.2015 o godzinie 23.59 dla sesji plenarnej, przypadków i plakatowej.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości