Wybielanie zębów

popularne forum dentystyczne zajmujące się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej
jagodowa

Wybielanie zębów

Post autor: jagodowa » 5 wrz 2015, o 22:11

Witam. Poszukuję jakiś domowych sposobów na wybielenie zębów . Co do metod dentystycznych na wybielenie zębów niestety nie mam środków (chodzę tylko do prywatnego dentysty, bo w tej sprawie tylko jemu ufam jeśli chodzi ogólnie o zęby). Ogólnie mam dwa nałogi, które niestety zażółcają mi zęby, mianowicie codziennie rano muszę wypić kawę, a poza tym palę. Z tych nałogów nie zrezygnuję i nie dam rady zrezygnować tak z dnia na dzień. Zęby ogólnie myję codziennie, pastą rzekomo wybielającą trochę, ale pomimo stosowania od wielu lat podobnych past efektów raczej nie ma. Zapewne typowy chwyt marketingowy. Ogólnie mam spore obawy co do zniszczenia szkliwa zębów.
Także, czy znacie może jakieś domowe/naturalne sposoby na wybielenie zębów. Ewentualnie, czy te paski wybielające dają jakieś rezultaty, jeśli tak to jakiej firmy najlepiej kupić? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

endrju09

Re: Wybielanie zębów

Post autor: endrju09 » 26 gru 2018, o 19:56

Wybielaniem w zaciszu domowym tylko zniszczysz szkliwo i potem będą żółknąć jeszcze szybciej. Jedna wizyta u dentysty i będziesz mieć spokój na długo. Wybielałem zęby w klinice w Krakowie i już kilka miesięcy po zabiegu a ja ciągle widzę że efekt się utrzymuje, wcześniej niepotrzebnie wydałem kupę kasy na różne środki wybialające a i tak wylądowałem w gabinecie

ODPOWIEDZ