smakosze kawy

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
Awatar użytkownika
ulcia_p

smakosze kawy

Post autor: ulcia_p » 12 cze 2018, o 12:26

Ostatnio słyszałam, ze jest odmiana kawy która powstaje z odchodów zwierzątek które tę kawę najpierw jedzą..
I że jest bardzo droga :D To już dla mnie przesada, ale mam pytanie do smakoszy kawy - które kawy polecacie? Jaka wg was jest najlepsza? Czy widzicie różnicę miedzy kawa za 15 zł a taką za 100?

laskowY8

Re: smakosze kawy

Post autor: laskowY8 » 25 cze 2018, o 11:54

oczywiscie kawa z ziaren np jamajki zawsze bedzie roga np blue montain

ardźina

Re: smakosze kawy

Post autor: ardźina » 28 cze 2018, o 09:08

ulcia_p pisze:
12 cze 2018, o 12:26
Ostatnio słyszałam, ze jest odmiana kawy która powstaje z odchodów zwierzątek które tę kawę najpierw jedzą..
I że jest bardzo droga :D To już dla mnie przesada, ale mam pytanie do smakoszy kawy - które kawy polecacie? Jaka wg was jest najlepsza? Czy widzicie różnicę miedzy kawa za 15 zł a taką za 100?
Oglądałem ostatnio program w TV o tym, jakieś zwierzęta zjadają ziarna kawy, a następnie wydalają je. Ludzie je zbierają, osuszają i mielą. I ta kawa ponoć jest naprawdę bardzo droga. Osobiście nie wypiłbym :D

ODPOWIEDZ