Sprzedam książki do matury z biologii -atrakcyjne ceny!

greenhouse

Sprzedam książki do matury z biologii -atrakcyjne ceny!

Post autor: greenhouse » 12 lip 2018, o 17:16

Cześć! Jestem studentką kierunku lekarskiego i mam do sprzedania książki do matury z biologii w bardzo atrakcyjnych cenach! Książki oczywiście są używane -część bez zakreśleń w stanie idealnym, cześć pozakreślana ze śladami używania. Nie będę rozdrabniała się nad ich szczegółowym wyglądem ze względu na niskie ceny i fakt, że liczy się treść!

1. Trening przed maturą. Biologia w zadaniach maturalnych cześć pierwsza Barbary Bujały - do tego dorzucam tablice szkolne z biologii wydawnictwa Adamantan - cena to 10 PLN
2. Biologia -repetytorium dla maturzystów i kandydatów na akademie medyczne autorstwa Jacka Danowskiego - cały zestaw: 1, 2, 3 część - cena to 40 PLN
*pozycja przydatna nie tylko do matury, ale także do olimpiady z biologii
3. Biologia na czasie 2 wyd. Nowa Era - podręcznik z płytą CD, nigdy jej nie używałam - cena to 15 PLN
4. Zestaw podręczników wyd. Operon - Biologia 1, 2, 3 dla poziomu rozszerzonego autorstwa Lewińskiego -cena to 50 PLN
5. Zestaw Biologia dla poziomu podstawowego i rozszerzonego 1,2,3 - cena to 25 PLN
6. Ekologia z ochroną środowiska Ewa Pyłka-Gutkowska -cena to 10 PLN
7. Biologia dla klas III Henryka Wiśniewskiego - cena to 15 PLN
8. Zamiast korepetycji. Kompendium. Biologia wyd. Świat Książki autorstwa P.T. Kąkola -cena to 25 PLN

Dodatkowo pierwsza osoba, która zdecyduje się na zestaw książek lub conajmmiej 2 pozycje otrzyma z przesyłką za darmo: Arkusze maturalne 2013 i zbiór zadań maturalnych dla poziomu podstawowego i rozszerzonego Iwony Żelazny.

W kwestii szczegółów odnośnie wysyłki czy też zdjęć książek w przypadku, gdy mój opis jest niejasny, zapraszam do wysyłania wiadomości na pw.

ODPOWIEDZ