BIOLOGIA MATURA GDAŃSK - przygotowanie, kurs, korepetycje

Oferty korepetycji, korków z każdego przedmiotu. Kursy maturalne, kursy przygotowujące do matury, kursy przygotowawcze na medycynę, farmację, stomatologię
Regulamin forum
Zapraszamy wszystkich do przeglądania ofert korepetycji, z każdego przedmiotu, na stronie: http://www.korepetycje.biolog.pl"
BioVademecumEdukacja

BIOLOGIA MATURA GDAŃSK - przygotowanie, kurs, korepetycje

Post autor: BioVademecumEdukacja » 29 sie 2018, o 19:12

Profesjonalne przygotowanie do matury z biologii dla uczniów zdających po raz pierwszy, jak i osób poprawiających egzamin:
- zajęcia polegają na rozwiązywaniu bardzo dużej ilości zadań (maturalnych i autorskich)
- dokładnie tłumaczę jak należy pisać "pod klucz", czyli jak przełożyć wiedzę teoretyczną w praktykę
- podam najważniejsze informacje, wszystko w ciekawej i dopracowanej formie.

Nauczysz się jak poprawnie rozwiązywać zadania maturalne i testy!
Dostępne formy zajęć:

1. Lekcje indywidualne raz w tygodniu - dla osób z dobrze opanowanym materiałem teoretycznym.
2. Lekcje indywidualne dwa razy w tygodniu - dla osób, które potrzebują więcej czasu i/lub powtórki teorii.
3. Kurs grupowy 10-15 osób

Jedne zajęcia indywidualne to 2 godziny zegarowe, zajęcia grupowe - po 3 godziny zegarowe. Przewidzianych jest ok. 30 tygodni zajęć.

Ponadto: Przygotowanie do Olimpiady Biologicznej - w Gdańsku lub ONLINE - indywidualnie.
Zajęcia zostały podzielone na bloki tematyczne, autorsko opracowane zgodnie z wytycznymi CKE wg nowej podstawy programowej i mają na celu gruntowne przygotowanie do egzaminu maturalnego lub olimpiady z biologii. Na każdej lekcji będą rozwiązywane liczne zadania maturalne różnego typu, w tym dotyczące doświadczeń. Lekcje przebiegać będą z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, pomocy dydaktycznych i materiałów. Każda lekcja to intensywny trening maturalny, podczas którego uczeń zostaje zmobilizowany do myślenia analitycznego, syntetycznego i problemowego, które są konieczne przy obecnych formach egzaminu. Podczas każdej lekcji nauczyciel kładzie nacisk na zrozumienie i wykorzystanie wiedzy aby poprawnie rozwiązywać zadania.

Prowadzący: biolog, mgr Tomasz Koliński.
Jestem nauczycielem biologii rozszerzonej w prywatnym liceum, właścicielem Vademecum Edukacja i doktorantem na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w którym prowadziłem zajęcia dla studentów medycyny i analityki medycznej, a także absolwentem Studium Medycyny Molekularnej w Warszawie. Już w swoim liceum przeprowadzałem lekcje biologii, jestem Laureatem Krajowych Eliminacji Olimpiady Biologicznej (100% punktów z matury rozszerzonej z biologii) i finalistą Etapu Centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Podczas studiów prowadziłem wykłady i warsztaty dla młodzieży szkolnej w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki i Nocy Biologów. Byłem 2-krotnym stypendystą Ministra NiSW. Przygotowałem wielu maturzystów i olimpijczyków z bardzo dobrymi wynikami z egzaminów i konkursów - w 2018 średni wynik to 83% :)

ODPOWIEDZ