W jakie gry gracie piszcie

Kingu$ka

Re: W jakie gry gracie piszcie

Post autor: Kingu$ka » 13 lip 2010, o 21:09

Na Kurniku też kiedyś grałam, ale z takich gier to teraz już nic, raczej w Arkadie pocinam :P

Awatar użytkownika
Collo

Post autor: Collo » 4 sie 2010, o 18:40

Ja kiedyś grałem w Plemiona, ale gdy miałem już ponad 7 mln. pkt. nie dysponowałem taką ilością wolnego czasu, by ogarnąć tyle wiosek.
Teraz raczej w nic nie gram, może od czasu do czasu na Kurnik wejdę, ale sporadycznie ;)

wantuła

Post autor: wantuła » 19 lis 2010, o 20:42

kiedyś pogrywałem w Ogame :P ale to była strata czasu...

Awatar użytkownika
LuKo221

Post autor: LuKo221 » 21 lis 2010, o 13:31

CS:S Kiedyś teraz przerwa ale jakoś mi się już nie chce tyle siedzieć przed kompem co kiedyś kiedyś :-D

wantuła

Post autor: wantuła » 27 lis 2010, o 21:19

najlepsze są single...
Assasin II, Gothic IV, GTA itd..

sheldor

Post autor: sheldor » 8 gru 2010, o 22:46

Ja tam najbardziej lubię takie gierki, z których człowiek coś ma, jak np. takie z nagrodami. Są gierki we flashu różne, ale jak są robione przez jakichś amatorów, to się często nie da w to grać, a te z konkursami są w większości robione przez profesjonalistów.

Ostatnio gram w taką bardzo fajną samochodówkę (upgradey itd.), a najlepsze jest to, że można wygrać narzędzia za osiem tysięcy złotych do końca grudnia. W sumie to mają jakiś problem z logowaniem, że błąd wyskakuje, ale zalogować się i tak można.

lith

Post autor: lith » 9 gru 2010, o 01:11

Przez takich profesjonalistów, że wyskakuje błąd przy logowaniu? :evil: Jak się reklamujesz to chociaż go popraw :D

@wantula
Ja sie nie zgadzam, ze najlepsze są single... bo jeżeli coś można nazwać stratą czasu to prędzej będzie to singiel... Przecież dużo większa radocha wygrać z kimś, niż z jakimś algorytmem (pomijając różnicę poziomów- ktoś grający przez jakiś czas online w daną grę zazwyczaj singla przechodzi z zamkniętymi oczami jedną ręką) . Poza tym często po takich grach pozostają zawarte znajomości (internetowe, lub nawet nie :) ). Obecnie w nic nie gram, ale kontakt z kilkoma 'kumplami po fachu' mam nadal :P
I nie tyle ważna jest sama gra, a właśnie ludzie wkoło niej skupieni.

gattusia

Post autor: gattusia » 9 gru 2010, o 08:59

Obecnie jeden z większych uzależniaczy,czyli WoW (world of warcraft) , a w historii... wiele wiele ;p
Ogame oczywiście, Runes of magic i kilka innych.

A wracając do Tibii, jej wielkość obrazują emocje jakie wzbudza ;p
Nie grałam w nią nigdy , ale od kilku lat obserwuje jak bardzo sama ta nazwa potrafi podgrzać atmosferę ;p

Awatar użytkownika
Litawor

Post autor: Litawor » 9 gru 2010, o 12:37

Gry MMO to straszny pożeracz czasu, a jak już się wyzwoli z ich zaklęcia, dostrzega się, że wcale nie dawały jakiejś wielkiej satysfakcji. Zdecydowanie fajniejsze są gry single player.

Ja teraz bardzo rzadko w coś gram, najczęściej w stare gry (bo i sprzętu komputerowego dawno nie modernizowałem). Tytuły, do których często wracam, to:
"Majesty: The Fantasy Kingdom Sim"
"Mafia"
"Max Payne" i "Max Payne 2"
"Doom 3"
"WarCraft 3"

Z tytułów, które kiedyś mnie pochłaniały, pamiętam też:
"Gothic" i "Gothic 2"
"Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura"
"Tropico"
"The Settlers III"
"Star Wars: Knights of the Old Republic"

W gimnazjum grałem też w "Tibię" (jak większość moich znajomych). Ale to były inne czasy i ta gra była wtedy inna (zacząłem w 2003).

Marton

Post autor: Marton » 28 gru 2010, o 00:28

Moja zakończy się 4 styczeń 2073 xd

Awatar użytkownika
LuKo221

Post autor: LuKo221 » 28 gru 2010, o 06:33

Ja to nie miałem przyjemności grać w TIBIE :D Natomiast grałem kiedyś w takie czasopożeracze jak Metin2 czy też LINEAGE II... boże tyle zmarnowanego czasu... Potem przez rok ( III Gimnazjum ) grałem w CS:S i na tym się skończyło. Od początku liceum nie mam nawet ochoty na granie.

xjc

Post autor: xjc » 15 wrz 2011, o 19:15

The Sims 3, Mirrors Edge, Portal 1 i 2, Assassin's Creed. Nudziło mi się we wakacje ^^'

WojtekB

Post autor: WojtekB » 15 wrz 2011, o 20:11

Ostatnio przeróżne wersje Angry Birds itp gry.

ODPOWIEDZ