Weterynaria Warszawa czy Kraków?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Josanta
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, o 13:11

Weterynaria Warszawa czy Kraków?

Post autor: Josanta »

1. Tak jak w tytule, którą uczelnie bardziej polecacie? Widzę, że większość z tego co można znaleźć na forum o Krakowie, jest jeszcze sprzed otwarcia kierunku Studiowałam wcześniej na UR inny kierunek i teraz mam wrażenie że większość spraw organizacyjnych będzie po stronie URu, co szczerze mówiąc nie napawa mnie optymizmem Jak wypadają zaplecza obu uniwersytetów, rozrzucenie zajęć po mieście, podejście uczelni/wykładowców do studenta?

2. Jakie podręczniki są must have na pierwszym roku? A które zajęcia można bez problemu zdać na samych notatkach?
Wilczyca
Posty: 46
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:13

Re: Warszawa czy Kraków?

Post autor: Wilczyca »

Myślę że porównując te dwie uczelnie, bez wahania bierz Sggw w Warszawie. Wszystkie zajęcia są na jednym kampusie, bo i wszystkie wydziały są w bliskiej odległości od siebie, no i od akademików. Zaplecze dobre, sam wydział weterynarii trochę starawy, ten główny, bo jest drugi dzielony z wydziałem nauk o zwierzętach i tam już jest wszystko pięknie, w tym pierwszym pachnie antykiem jak się do niego wchodzi Na Kraków wszyscy jadą, nie wypowiem się w tym temacie bo nie wiem jak jest. Generalnie wszyscy jadą na poznań i kraków. Bo nowe, bo po co otwierali weterynarię i te sprawy. Ale chyba najwięcej skarg jest na Krakow.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości