Warto? kierunek ANALITYKA

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Warto?

Post autor: Charlize91 »

pyati pisze:Właśnie nie wiem, być może tak było, pewnie jeden przedmiot tez brali pod uwagę, ale w tym roku Kandydaci legitymujący się nową maturą, obowiązani są wykazać się zdaniem egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z biologii i chemii. A do jakich miast startujesz? Ja zdaję tylko biologię więc sama bydgoszcz
nie mam pojęcia gdzie składam, do niedawna nie myślałam poważnie o analityce.
Cały czas w głowie mam medycynę, ale jak nie wyjdzie to może farmacja może analityka, sama nie wiem. a gdzie to już w ogóle nie mam pojęcia. Chciałabym złożyć tam gdzie się dostanę, a nie wyrzucać kasę a i tak mnie nie przyjmą
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Warto?

Post autor: pyati »

Charlize91 pisze:
pyati pisze:Właśnie nie wiem, być może tak było, pewnie jeden przedmiot tez brali pod uwagę, ale w tym roku Kandydaci legitymujący się nową maturą, obowiązani są wykazać się zdaniem egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z biologii i chemii. A do jakich miast startujesz? Ja zdaję tylko biologię więc sama bydgoszcz
nie mam pojęcia gdzie składam, do niedawna nie myślałam poważnie o analityce.
Cały czas w głowie mam medycynę, ale jak nie wyjdzie to może farmacja może analityka, sama nie wiem. a gdzie to już w ogóle nie mam pojęcia. Chciałabym złożyć tam gdzie się dostanę, a nie wyrzucać kasę a i tak mnie nie przyjmą

No to obyś dostała się na medycynę ]
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Warto?

Post autor: Charlize91 »

dziękuję :*
szanse są jednak nikłe, dlatego rozglądam się za innymi kierunkami
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Warto?

Post autor: pyati »

Charlize91 pisze:dziękuję :*
szanse są jednak nikłe, dlatego rozglądam się za innymi kierunkami
Trzeba wierzyć w siebie. Ja jeszcze całego materiału z bio nie przerobiłam, dużo jeszcze nie wiem, ale wierze, że dam radę
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Warto?

Post autor: Padre Morf »

mi się wydaje że nie przekreślają. Spróbuj na innych uczelniach np CM UMK. Wydaje mi sie że przyjmuja biologów,chemików,biotechnologów na takie studia podyplomowe,

Uczelnia nie ma tu nic do rzeczy. Nawet jeśli biolog1234, dostanie się na podyplomówkę i ją skończy to może się okazać, że KIDL nie da jej prawa wykonywania zawodu i dziewczyna wywali kupę kasy i zostanie na lodzie.
Były już takie przypadki.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Warto?

Post autor: Korczaszko »

A dostanie PWZ zależy od ich widzi mi się? Czy jakieś konkretne powody?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Warto?

Post autor: Padre Morf »

powołają się na ustawę o diagnostyce laboratoryjnej gdzie jest mowa o mgr biologii.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Warto?

Post autor: Korczaszko »

a już czaję bo jest w połowie po geologii, myślałam, że ot tak sobie mogą odmówić (sama rozważam taką podyplomówkę )
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

[Link] Warto?

Post autor: Padre Morf »

diagnosta-laboratoryjny-vt2367-45.htm

tutaj Biochem cytuje odpowiednią część ustawy.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Warto?

Post autor: Lordrigar »

pyati pisze: Czyli myślisz, że w tym roku też będzie dość niski?
mysle, ze jeszcze przez jakies 2 lata, dopoki pierwszy nabor nie opusci uczelni moga byc takie progi
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Warto?

Post autor: Charlize91 »

mówisz o szczecinie?
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Warto?

Post autor: Lordrigar »

ta jest, o to zostalem zapytany
biolog1234
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2009, o 20:03

Re: Warto?

Post autor: biolog1234 »

No to Morfeuszu mnie zmartwiłeś baardzo ale faktyczne mój kierunek to był :biologia i geologia (zaczynam żałować że nie poszłam na samą biologie )a nie biologia.choć faktycznie mam mgr biologii ale te pieniądze które bym wywaliła na te 3 semestry w sosnowcu i okazało by sie że nie moge wykonywać zawodu diagnosty prawnie to
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości