Wątpliwości

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mewa2112
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2009, o 12:44

Re: Wątpliwości

Post autor: mewa2112 »

Ja byłam zrobiłam badania i P, doktor mi wypisała na 6 lat. a mam takie pytanko, im wysyłamy tylko jedna z tych dwoch kartek tak? bo mi zabrali jedna.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wątpliwości

Post autor: Medycyna Lwów »

a po co ci skierowanie z powrotem?
mewa2112
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2009, o 12:44

Re: Wątpliwości

Post autor: mewa2112 »

hehe yy na pamiątkę:p. Wolałam się upewnić.dzx:)
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: Wątpliwości

Post autor: mj90 »

witam , nie wiedzialem do ktorego tematu zakwalifikować moje pytanie wiec pytam tak dla czystej ciekawości gdyż nigdzie nie moglem znaleźć odpowiedzi:

czy z Weterynarii da sie przepisać na kierunek LEKARSKI , np z weterynarii na SGGW na kier. Lekarski na WUM pytanie moze wydawać sie idiotyczne ale chce tylko w razie czego rozwiać wątpliwości,

z gory dzieki wielkie za info
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Wątpliwości

Post autor: Halius »

ale że jak? bez straty roku?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wątpliwości

Post autor: Medycyna Lwów »

mj90 pisze:czy z Weterynarii da sie przepisać na kierunek LEKARSKI , np z weterynarii na SGGW na kier. Lekarski na WUM pytanie moze wydawać sie idiotyczne ale chce tylko w razie czego rozwiać wątpliwości,
nie ma takiej możliwości, są bardzo duże problemy z przeneisieniem się na wum po innej uczelni medycznej, a co przepraszam byś chciał po weterynarii, gdzie jest kompletnie innyn [rpgram nauczania. Anatmia konia się tak jakby trochę różni od tej u człowieka.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: Wątpliwości

Post autor: mj90 »

ok ok , dzieki
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Wątpliwości

Post autor: yagger »

mj90 proponuję, abyś dowiedzial/a się bezpośrednio na wum jak to wyglada z uznaniem wyników egzaminu wstępnego. bo rozumiem że w tym roku zdawaleś/aś i Cie przyjęli?
Kaamilu- na weterynarii nie tylko o koniach się uczą, a egzaminy wstępne lub przedmioty maturalne ,z tego co sie orientuję, to kandydaci zdają lub komisje biorą pod uwagę te same co na lekarski.ale moge sie mylic bo juz stary jestem"wg niektórych z tego forum-)
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Wątpliwości

Post autor: Halius »

Przy rekrutacji może biorą i te same ale z jego wypowiedzi wychodzi, że nie chodzi o samą rekrutację a o przeniesienie w trakcie studiów na weterynarii.
Nie tylko o koniach, fakt, ale o człowieku to ile się uczą?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wątpliwości

Post autor: Medycyna Lwów »

nie ma już egzaminów wstępnych dobre 4-5 lat, wiec o tym nie ma mowy. Po drugie na wet nie obowiązuje fizykę, która jest potrzebna na WUM. po trzecie nie uczą o tylko o koniach, bo i o krowach, kotach i psach, ale nie o człowieku i to wystarczy.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Wątpliwości

Post autor: talagia »

Rany chcesz zajmować miejsce na kierunku gdzie jest tyle chętnych? Bez sensu. Ani ci ta weterynaria przy medycynie nie pomoze ani nie ułatwi dostania się za rok. Rany a ja jestem 19 miejsc pod kreską na wecie i mną rzuca jak słucham, ze to kierunek awaryjny dla niektórych
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Wątpliwości

Post autor: yagger »

może powinniśmy dać szansę na sprecyzowanie pytania? po nicku wywnioskowalem że to 90 to rok urodzenia, czyli chłopak lub dziewczę dopiero sie dostało na weterynarie, ale pojawiły sie w jej /jego główce watpliwosci stąd pytanie o mozliwość przeniesienia na lekarski.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wątpliwości

Post autor: Medycyna Lwów »

jak przejdzie ustawa to od przyszłego roku za takie coś się będzie słono płaciło.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 67 gości