Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

Matura po raz pierwszy W razie czego postanowiłem ją poprawić, boiorę pod uwagę taką ewentualność. Wiadomo, różnie bywa
Myślałem jeszcze o lekarskim, ale tylko jeśli mi na to pozwolą wyniki. Zarówno lek jak i wetę chciałbym w Poznaniu. Btw, kto do Poznania?

vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: vegonia »

Sumwise, w razie W też mam w planach poprawkę ale pewnie pójdę na jakieś studia podciągnąć się z danego przedmiotu przed drugim podejściem
Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

Vegonia, ja chyba jednak wolałbym jakby coś to do pracy Na studiach może być cienko z organizacją czasu do nauki i jeszcze do utrwalania bio i chemii.
Ale, jak mówiłem, ostateczność. Mamy jeszcze nieco czasu

vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: vegonia »

Sumwise, ee ja po prostu chodziłabym dla samego faktu chodzenia Czasu coraz mniej niestety, ale nie ma się co łamać tylko brać do pracy. W końcu szklanka jest do połowy pełna 8 miesięcy to jednak sporo czasu! (Co prawda dziecka już urodzić nie zdążę ) Ludzie w krótszym czasie dokonują cudów, a my tu już opłakujemy to co będzie w maju Nauka time i tyle!
Hanayome
Posty: 51
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 16:03

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Hanayome »

vegonia pisze:Sumwise, ee ja po prostu chodziłabym dla samego faktu chodzenia Czasu coraz mniej niestety, ale nie ma się co łamać tylko brać do pracy. W końcu szklanka jest do połowy pełna 8 miesięcy to jednak sporo czasu! (Co prawda dziecka już urodzić nie zdążę ) Ludzie w krótszym czasie dokonują cudów, a my tu już opłakujemy to co będzie w maju Nauka time i tyle!
Wcześniaka, bo wcześniaka, ale dasz radę

Trzymam za Was kciuki, tak btw.
vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: vegonia »

Hanayome, to biorę się za robotę, ahahah Oczywiście in vitro dla praktyki!

Nie dziękujemy
Widzę, że Krk. Jak Ci tam?
Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

Hanayome, studiujesz wetę? Z chęcią dowiem się, jak to od środka wyglada

Nie wiem, jak Wy, ale do mnie jeszcze chyba nie dociera, co się zbliża.

Awatar użytkownika
Latimeria_
Posty: 155
Rejestracja: 11 sty 2014, o 21:46

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Latimeria_ »

ooo! lubię ten wątek ja też matura po raz pierwszy w tym roku (i oby ostatni!) i jestem jak najbardziej zdecydowana co do kierunku, gorzej z uczelnią. ale jeśli wyniki pozwolą to będę się zastanawiać między warszawą, wrocławiem a krakowem.
Sumwise pisze: Nie wiem, jak Wy, ale do mnie jeszcze chyba nie dociera, co się zbliża.
oj do mnie też nie. ani trochę.
Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

Ciągle ktoś tu przybywa, bardzo dobrze
Widzę, że nikt nie jest zainteresowany Poznaniem? A szkoda, chętnie bym nawiązał jakieś przyszłe sojusze.

Swoją drogą, jak stoicie z materiałem? Wszystko prócz genetyki i ekologii przerobione? Zadanka i arkusze trzaśnięte"? A może, podobnie jak ja, jesteście niemalże na zerowej pozycji?

Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: iSzymur »

Dzieci drogie, rok się dopiero zaczął

vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: vegonia »

Sumwise pisze:Nie wiem, jak Wy, ale do mnie jeszcze chyba nie dociera, co się zbliża.
Sumwise, ja niestety czuję! Stresuję się każdego dnia jakbym miała rano wstać i pisać maturę. Masakra. Po nocach mnie prześladuje, że idę do szkoły, a tu dzisiaj egzamin ostateczny. A ja co? NIC nie umiem i NIC nie wiem, bo nie zdążyłam się przygotować
Hmm, Poznań? Blisko mam i dużo znajomych ale jakoś jestem na nie - jednakże co będzie czas pokaże. Składam na wszystkie uczelnie wete.
Przygotowania? Czekam na notatki i książki. Mam już sporą kolekcję ale wciąż wpadam na jakieś nowe i muszę je kupować. Kserówki, arkusze, notatki To chyba już zakupoholizm i zbieractwo. Jak wszystkie książki przyjdą wstawię zdjęcie Pochwalę się, a co!

iSzymur, łatwo powiedzieć prze Pana!
vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: vegonia »

Latimeria chalumnae, też rozważałam Wawe jako cel ostateczny
Matkop96
Posty: 98
Rejestracja: 24 lut 2014, o 00:01

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Matkop96 »

Marzę o tym kierunku od dziecka,ale jakoś średnio widzę moją maturę (

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości