Weterynaria Kandydaci 2015/2016

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Reptilia »

No to do Krakowa na pewno nie składam XD
Ale wymyślili. Ciekawe czy reszta uczelni też dowali matematykę. Na razie widzialam tylko warunki rekrutacji na UP w Lublinie i zostało bez zmian, całe szczęście
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: shhake »

Witam wszystkich
Też poprawiam maturę w przyszłym roku. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie mi lepiej i dostanę się na wetę. Moją alternatywą dla weterynarii jest zoofizjoterapia. Obu studiom przyświeca ten sam cel - pomoc futrzakom

kokosanka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2014, o 12:32

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: kokosanka »

shhake zostajesz w domu czy śmigasz na studia?
jakby ktoś, coś widział jakieś zmiany w rekrutacji na wete w 2015 r. informujcie
Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

A powiedz mi coś o tej zoofizjoterapii, bo ciekawie brzmi. Które miasto i co można konkretnie po tym robić Oprócz pomocy zwierzakom, oczywiście.

shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: shhake »

Jadę do Niemiec na 4 miesiące do pracy. Książki biorę oczywiście ze sobą, żeby w miarę możliwości powtarzać materiał.
Co do zoofizjoterapii. To nowo otwarty kierunek na UTP w Bydgoszczy. Na studiach uczą technik masażu, laseroterapii i innych Początkowo można uzyskać tytuł inżyniera, istnieje możliwość kontynuowania nauki i uzyskania tytułu doktora. Po studiach można otworzyć własną działalność albo próbować nawiązać współpracę z lecznicami, stadninami koni. U mnie w Elblągu jest jedną pani fizjoterapeutka zwierząt, ale dostać się do niej graniczy z cudem- ma pacjentów na terenie prawie całej Polski. Także kierunek ciekawy i przyszłościowy.

Sumwise
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:13

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Sumwise »

shhake pisze:Jadę do Niemiec na 4 miesiące do pracy. Książki biorę oczywiście ze sobą, żeby w miarę możliwości powtarzać materiał.
Co do zoofizjoterapii. To nowo otwarty kierunek na UTP w Bydgoszczy. Na studiach uczą technik masażu, laseroterapii i innych Początkowo można uzyskać tytuł inżyniera, istnieje możliwość kontynuowania nauki i uzyskania tytułu doktora. Po studiach można otworzyć własną działalność albo próbować nawiązać współpracę z lecznicami, stadninami koni. U mnie w Elblągu jest jedną pani fizjoterapeutka zwierząt, ale dostać się do niej graniczy z cudem- ma pacjentów na terenie prawie całej Polski. Także kierunek ciekawy i przyszłościowy.

Bardzo dziękuję za opinię, bardzo ciekawy pomysł

shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: shhake »

Orientujecie się, czy jest sens startować do Olsztyna z podstawowym angielskim? Chemia i biologia rozszerzona.

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: ryniofit8000 »

jest sens, ale wtedy przy angielskim P na 80% musisz mieć biol i chem rozszerzone napisane na 75% (tak żeby być w miarę spokojnym że się dostaniesz)
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: shhake »

W takim razie może być trochę ciężko. chociaż 75% patrząc z perspektywy dostania się na medycynę to jest cieniutki wynik.

MarikaWet
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 09:48

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: MarikaWet »

Niech ktoś mi sprzeda patent, jak rozplanować sobie nauke
Awatar użytkownika
Wężowidło
Posty: 66
Rejestracja: 30 cze 2014, o 23:03

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: Wężowidło »

shhake pisze:Orientujecie się, czy jest sens startować do Olsztyna z podstawowym angielskim? Chemia i biologia rozszerzona.

Ja dostałam się za pierwszą listą mając 90% z podstawowego angielskiego i przy tym mając po 77 i 65% z biologii i chemii.
MarikaWet pisze:Niech ktoś mi sprzeda patent, jak rozplanować sobie nauke
Nie lenić się tylko zapierdzielać.
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: shhake »

Czyli Ryniofit miał rację. Z moimi 80%, muszę napisać obie matury na ponad 70%.
Rozplanowany cały materiał jest. Plan na naukę też. Gorzej zacząć go realizować

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Kandydaci na wete ( 2015/16r. )

Post autor: ryniofit8000 »

shhake, do Lublina byłoby ci się łatwiej dostać (trochę), będziesz tam składać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości