Weterynaria niestacjonarna

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Korczaszko »

lepiej siedzieć w domu i przygotować się do matury niż studiować byle co i potem płacić za drugi kierunek

przez rok możesz popracować i skupić się na maturze, w razie czego obmyślić plan B
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: sally24 »

micra pisze:Nie jestem pewna czy nie podpisujesz umowy że płacisz przez całe studia. Też zawalilam chemię na 67 % około i jakby co idę do Lublina na niestacjo bo tam można się spokojnie przenieść
W tym roku jest na stronie napisane że płaci się przez 5,5 roku

To od tego roku w Lublinie też się płaci przez 5,5 roku?Gdzie to znalazłaś?
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Kingu$ka »

sally24, ponoć w Warszawie.
sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: sally24 »

To całe szczęście,bo w całym regulaminie up tego nie znalazłam.To ja jestem największą ofiarą losu.W tamtym roku miałam 399,6 i brakło mi 0,4 na stacjonarne w Lublinie,a na niestacjonarne szkoda mi było kasy,a okazało się ,że przenieśli we wrześniu z niestacjonarnych ludzi co mieli 392.A w tym roku pewnie progi pójdą w górę
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: talagia »

bo11 pisze:jestem na 2 roku, gdzie podobno jest łatwiej niż na 1 ale szczerze różnicy nie widzę. Ta łatwość chyba polega tylko na tym, że człowiek uczy się uczyć .
Dobre Skoro nie widzisz różnicy to poczekaj na 3 rok
Zawsze było tak, że płaci się za 3 lata a potem automatycznie przenoszą na stacjonarne czyli się nie płaciło za ostatnie 2,5 roku.
Zawsze = czyli przez ostatnie 3 lata? Wcześniej było 2 lata, do tego za 3 tysiące/semestr.


Moja rada to jak wyżej - zostań rok w domu, idz do jakiejś lekkiej dorywczej pracy i przygotuj się porządnie do matury. Chyba, że jesteś w stanie płacić tyle kasy przez 6 lat. Oczywiście na początku studiów płatnych trzeba podpisać umowę.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: micra »

Gdzieś na jakimś blogu czytałam że w Lublinie można się przenieść z niestacjo na stacjo po roku . Może ktoś coś więcej wie?

sally24
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:47

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: sally24 »

Z tego co wiem po roku jedynie jak poprawisz maturę, po dwóch latach jak się ma średnią powyżej 4,3 z dwóch lat,a po trzecim wszystkich automatycznie na stacjonarne przenoszą.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: micra »

no właśnie tam dziewczyna pisała że można po roku ze średnia 4

reniatq
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 19:37

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: reniatq »

Dziś rozmawialam z Pania z dziekanatu up lublin.
Powiedziala, ze od 2013 roku na studia stacjonarne beda kierowani studencji wieczorowi po 8 semestrach a nie po 6 tak jak uprzednio
Czeka nas 4 lata płacenia, chyba że komuś ud się przeniesc wczesniej.
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: karchola »

W ramach przenosin to moja koleżanka robi nstacjo wetę we wrocku, poprawiła maturę ale chcieli ją przenieść na 1 rok stacjo, tzn przepisaliby przedmioty ale mogłaby kontynuować naukę za rok.
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: krystek1616 »

karchola pisze:W ramach przenosin to moja koleżanka robi nstacjo wetę we wrocku, poprawiła maturę ale chcieli ją przenieść na 1 rok stacjo, tzn przepisaliby przedmioty ale mogłaby kontynuować naukę za rok.
Cwaniaczki, patrzą tylko, skąd by tu kasę wyciągnąć od kogoś.

juliett9
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: juliett9 »

Do Warszawy to niestety czeka Cie placenie za 5,5 roku. Nie ma żadnego przenoszenia po 6 czy ta,m 8 semestrach. Podpisujesz jakos na poczatku bodajze zajec umowe a termin do wplaty pieniedze we wrzesniu. Dzisiaj skladalam papiery i tak mi powiedzieli. Ktos na sggw na wete juz sie dostal
juliett9
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: juliett9 »

bo11 pisze:Witam, ja jestem na weterynarii teraz na 2 roku właśnie na SGGW.

Czemu zmieniasz kierunek jesli moge spytac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości