Weterynaria niestacjonarna

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Ollie »

W tym roku osobie z dość wysoką średnią i poprawie matury na ponad 160 pkt powiedzieli i w dziekanacie i po rozmowie z dziekanem, że nie ma takiej możliwości przeniesienia się, może oczywiście brać udział w rekrutacji, ale na pierwszy rok. Zresztą powoedzieli też, że w ciągu 2-3 lat wprowadzą opłatę za cale 11 semestrów, ale oczywiście będzie to dotyczyć zaczynających studia.

aniagk
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:27

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: aniagk »

Wie ktoś o której godzinie będzie dziś lista na niestacjo w Lublinie?
phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: phocoena »

Stawiam na 15:00

Awatar użytkownika
oreczka
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:14

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: oreczka »

Wyniki jednak w czwartek o 12.00
arafatka55
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2014, o 11:55

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: arafatka55 »

czy w lublinie prowadzony jest jedyny nabór na niestacjonarny, bd inne terminy oprócz dzisiejszego progu ?
aniagk
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:27

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: aniagk »

W lublinie do 2 września jest składanie dokumentów na pierwszą listę niestacjonarnych, więc pewnie dzień po.będzie druga lista no chyba że całe 90 osób dostarczy papiery.
phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: phocoena »

Hej.
Właśnie przeczytałam regulamin up Lublin i jest tam napisane, że o przeniesie się ze studiów niestacjo na stacjo student może ubiegać sie po 8 semestrze:/ czyli, że wcześniej nie ma najmniejszej szansy? Regulamin wszedł 1 października 2013. Czy jest tu ktoś kto w tym roku starał się o przeniesienie? Czy są juz jakieś wieści? Czy wcześniej regulamin mówił to samo, ale oni w niektórych przypadkach i tak przenosili?
Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam

kinia992
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 08:24

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: kinia992 »

Hej
Wiecie czy w Lublinie płaci się za całe studia czy tylko do 3 roku? Bo widziałam ze na 3 mają jeden plan dzienni i wieczorowi. A odnosnie przeniesienia jest możliwość, poprawisz maturę i normalnie rekrutacja i piszesz pismo do dziekana o przeniesie na 2 rok jak się dostaniesz bo przestudiowalas 1. Tyle się dowiedziałam

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Kas_ia »

Podobno mieli wdrożyć w Lublinie płatność za 4 lata studiów, ale nie wiem od kiedy.
kinia992
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 08:24

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: kinia992 »

Ale to się będzie nowych tyczyć napewno a narazie od tego roku na IV juz jest łączone -)

Konik1111
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2016, o 11:27

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Konik1111 »

Czy ze 110 pkt mam jakiekolwiek szanse na płatną wete? Bo jestem załamana i nawet nie wiem co w tej chwili zrobić.
Kami_il
Posty: 261
Rejestracja: 6 lip 2012, o 16:23

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Kami_il »

Konik1111, w ubiegłym roku próg na wetę niestacjo w Lublinie wynosił 180pkt, czyli 90% z obu matur(łącznie).
Odpowiedź brzmi: tak
Matkop96
Posty: 98
Rejestracja: 24 lut 2014, o 00:01

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Matkop96 »

W Lublinie placi się przez pierwsze 4 lata, potem wszyscy są przenoszeni na stacjo.
Niestety nie można się przenieść za dobre wyniki w nauce, ale podobno można jeśli ktoś poprawi maturę, ale nie bylo jeszcze okazji tego sprawdzić Chyba że teraz ktoś poprawil i bedzie próbowal

Konik1111 Tak W tamtym roku by wystarczylo na pewno, a w tym roku progi jeszcze spadną prawdopodobnie wiec na pewno się dostaniesz
Weterynaria UP Lublin - 5 rok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości