Weterynaria Poznan UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
serotoninaa
Posty: 61
Rejestracja: 5 lip 2014, o 18:47

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: serotoninaa »

Ostateczny to nie mam pojęcia, ja miałam 74,3. Fikocyjanina20 - zobaczymy w październiku, bo jutro wyjeżdżam z kraju i dokumenty wysyłam pocztą Jakby ktoś był chętny do wspólnego wynajmu mieszkania to ja bardzo chętnie

Kami_il
Posty: 261
Rejestracja: 6 lip 2012, o 16:23

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Kami_il »

serotoninaa, Fikocyjanina20, przyjmijcie ode mnie gratulacje!
serotoninaa, śmiem twierdzić, że ten e-mail jest podwójnie szczęśliwy. W końcu ktoś w Lublinie doczeka się swojego miejsca
biolchemiczna
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2014, o 10:56

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: biolchemiczna »

Gratulacje!
Kurcze, ale macie fajnie! Nie musicie czekać już na odzew.
biolchemiczna
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2014, o 10:56

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: biolchemiczna »

Ciekawe kiedy zakończą rekuracje. Strzelam, że do połowy wrzesnia? Orientuje sie ktos jak to było w ubiegłych latach?
placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

placebo9 pisze: Mam jeszcze na sprzedaż kości czaszkę przeżuwacza, świni. Są też kręgi szyjne, udowa, łopatka, żuchwa i inne . Chętnie sprzedam też książki. Więcej info 697473672.
placebo9
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2013, o 09:04

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: placebo9 »

biolchemiczna pisze:Ciekawe kiedy zakończą rekuracje. Strzelam, że do połowy wrzesnia? Orientuje sie ktos jak to było w ubiegłych latach?
Rok temu ostatnia rekrutacja była na końcu sierpnia. Ale lepiej wiedzieć jakie są progi i pilnować terminów bo rok temu nikt do mnie nie zadzwonił ani nie zmienił się mój status chociaż miałam odpowiednią ilość punktów.
Awatar użytkownika
WhiskyTower
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2014, o 12:18

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: WhiskyTower »

Cześć!
Jak Wam się wydaje - co jest niezbędne na pierwszy rok weterynarii?
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Kaamilaa »

Na pewno fartuch, konto w bibliotece + dobry refleks Książek warto też szukać w bibliotece uniwersyteckiej - anatomia, histologia najnowsze wydania
Awatar użytkownika
WhiskyTower
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2014, o 12:18

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: WhiskyTower »

Kaamilaa, czyli nie opłaca się kupować własnych książek?
Awatar użytkownika
WhiskyTower
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2014, o 12:18

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: WhiskyTower »

No i co z kośćmi? wybaczcie, że tak zarzucam pytaniami, ale nie wiem, gdzie jeszcze mogę pytać
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Kaamilaa »

Z książkami to zależy jak Ci się uda. Jeśli szybko po otrzymaniu legitymacji zapłacisz za bibliotekę (12zł) to może załapiesz się na wszystko łącznie z atlasami. - nasza uczelniana biblioteka lub - tutaj mają sporo Krysiaków i Sawickiego. Jeśli Ci się nie uda z biblioteką to zawsze możesz skserować. Ja osobiście kupiłam tylko Krysiaka i używanego Sawickiego (nie wiedziałam że w bibliotece uniwersyteckiej jest najnowsze wydanie ) A tak to biblioteka lub ksero. Kości nie miałam, koło z osteologii zdałam w 1 terminie. Warto mieć ale zdecydowanie nie są niezbędne - oprócz ćwiczeń są nauki własne.
Awatar użytkownika
WhiskyTower
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2014, o 12:18

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: WhiskyTower »

dzięki wielkie, życie mi ratujesz a jakie kości są najbardziej przydatne, że tak powiem?
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Kaamilaa »

Moim zdaniem czaszki

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości