Weterynaria Poznan UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
weteranek
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2017, o 11:31

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: weteranek »

Chętnie odpowiem
Wilczyca
Posty: 46
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Wilczyca »

Też się dowiem ciekawych rzeczy, wybaczcie za może głupie pytania
- czy dużo osób uwalają?
- czy macie już jakieś zaplecze jeśli chodzi o pytania na egzaminy itp?
- czy macie ten tytuł lekarza weterynarii czy nie? XDD
- czy wykładowcy są spoko, małe grupy?
- ogólnie jak jest
sandra_j2
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2014, o 08:51

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: sandra_j2 »

- uwalają tylu, ile się nie przygotowało
-z tego co wiem roczniki niżej dostają już bazę, którą starsi sukcesywnie zbierają dla potomnych"
-tak, osobiście pracowałam z kilkoma absolwentami poznańskimi, którzy są pełnoprawnymi lekarzami weterynarii
-grupy teoretycznie max 15 osób, choć czasem zdarza się trochę więcej, ale nie więcej niż 17 chyba
-wykładowcy - to zależy którzy, ale ja w większości nie narzekam, z małymi wyjątkami
- myślę że to jak jest zależy tylko i wyłącznie od samego studenta. Można być na mega prestiżowej uczelni i umieć mniej niż w najgorszej w rankingu. To od Ciebie zależy ile będziesz czytać poza uczelnią, czy ogarniesz sobie praktyki, będziesz dokształcać się na konferencjach itd. Zawsze znajdą się malkontenci, ale to naprawdę zależy od człowieka, uczelnia daje tylko możliwość zdobycia tytułu lek. weta, a to jakim lekarzem będziesz - to Ty masz na to wpływ, bez względu na uczelnię, no i może odrobinę szczęścia
Dallaseve
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2018, o 05:49

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Dallaseve »

A czy ma ktoś jakieś info nt. progów?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości