Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
candle1
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017, o 16:20

Weterynaria w Krakowie

Post autor: candle1 »

Czy polecacie studia na kierunku weterynaria w Krakowie? Jakie macie opinie?
candle1
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017, o 16:20

Re: Weterynaria w Krakowie

Post autor: candle1 »

A jeśli mielibyście porównać weterynarię w Krakowie a w Poznaniu to, w którym mieście lepiej studiować?
surgeon146
Posty: 13
Rejestracja: 6 sty 2012, o 19:39

Re: Weterynaria w Krakowie

Post autor: surgeon146 »

Obecnie jestem na drugim roku i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest naprawdę świetna i przedmioty są bardzo przystępnie poprowadzone. W zdecydowanej większości nie ma problemu z porozumieniem się z prowadzącymi, którzy na studenta patrzą jako jednostkę, a nie masowo, co jest zdecydowanie na plus. Jeśli jednak ktoś ma problem z dogadaniem się, to na 99% wynika to z postawy i podejścia studenta, nie prowadzących, którzy naprawdę w wielu kwestiach idą nam na rękę, ale nie będę się rozpisywać bo podobny wątek już istnieje na forum i tam na pewno znajdziesz więcej szczegółów Osobiście szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić weterynarię w Krakowie, nie wyobrażam sobie że mogłabym studiować gdzie indziej

Co do Poznania nie będę się wypowiadać, nigdy tam nie studiowałam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości