Wf

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

nie nie byłam, ale trudno, niech już bedzie ta gimnastyka, podobno leży się na macie i rusza nogami.
Jakbym umiała pływać to bym się starała o ten basen mimo wszystko. Ładnie rzeźbi figurę
Nesca;)

Re: Wf

Post autor: Nesca;) »

kuskus pisze:podobno leży się na macie i rusza nogami.
Hehe tak, to głównie jakieś ćwiczenia oddechowe/rozciągające i takie tam właśnie ]

A basen - oj rzeźbi, rzeźbi, tylko szkoda że mi do tej pory nóg nie wyrzeźbił, widocznie jestem inna Hm ale tam ponoć uczą pływać (tylko nie wiadomo na czym ta nauka tak dokładnie polega ^^)
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

Ja na basenie jestem dobra w opadaniu na dno na czas.
Oj ciekawe na czym ta nauka polega- jak na wrzucaniu do wody to dziękuje za taką naukę, już się tyle razy topiłam, że mi wystarczy Chodziłam na naukę pływania w podstawówce to udało im sie mnie nauczyć pływać z deską, na tym się skończyło
Nesca;)

Re: Wf

Post autor: Nesca;) »

Hehe mnie nikt nie uczył pływać jakoś się sama nauczyłam ] ale początki były faktycznie udane: jestem w wodzie, puszczam się brzegu po czym następuje fontanna dzieki moim rękom i nogom (miotam się w miejscu i wcale nie przemieszczam:/). Haha no nie powiem, ludzie się gapili bo wszystkich ochlapałam ^^ ale w końcu z czasem jakoś lepiej szło ]
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

Może jakbym tak chodziła 3 razy w tyg. na basen to w końcu bym się tej deski puściła, bo narazie to czarno to widzę
A ty Nesca co na wfie wybierasz?
Nesca;)

Re: Wf

Post autor: Nesca;) »

Ja basen właśnie (o ile mi sie uda) bo mam skolioze dość dużą
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

Kai jeśli tak bardzo chcesz się czymś z nami podzielić to wal śmiało jak w dym a nie obchodź temat dookoła

Umiemy czytać więc nie trzeba nam pisać ogromnymi literami na czerwowo. Na tyle widzące też jesteśmy.
Awatar użytkownika
hibiscus
Posty: 73
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:08

Re: Wf

Post autor: hibiscus »

Małe odświeżenie tematu

Dziewczyny w tamtym roku napisały, jakie są opcje jeżeli chodzi o WF, w momencie kiedy mamy zwolnienie (czyli basen lub gimnastyka korekcyjna).

A czy ktoś się może orientuje, czy są jakiekolwiek formy sportu do wyboru, jeżeli ktoś tego zwolnienia nie posiada? Czy tylko taki typowy, szkolny WF?
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

hibiscus pisze:A czy ktoś się może orientuje, czy są jakiekolwiek formy sportu do wyboru, jeżeli ktoś tego zwolnienia nie posiada? Czy tylko taki typowy, szkolny WF?
I z tego co się orientuje dla pań jest jeszcze Aerobik
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Wf

Post autor: Selen »

A kiedy można się zapisywać do poszczególnych sekcji? Nie wiesz może mniej więcej w którym rejonie Krakowa odbywa się ten aerobik? Bo gdyby się okazało, że na drugim końcu miasta to nie wiem czy chciałoby mi się tam jeździć
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

Selen pisze:A kiedy można się zapisywać do poszczególnych sekcji? Nie wiesz może mniej więcej w którym rejonie Krakowa odbywa się ten aerobik? Bo gdyby się okazało, że na drugim końcu miasta to nie wiem czy chciałoby mi się tam jeździć
Szczerze powiedziawszy jak chciałem iść na sekcje kosza 2 lata temu to polecono mi po prostu przyjść na pierwsze zajęcia najlepiej iść do swfis i się wszystkiego dowiedzieć na początku roku akademickiego

A aerobik był na Badurskiego
Awatar użytkownika
hibiscus
Posty: 73
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:08

Re: Wf

Post autor: hibiscus »

Aerobik byłby ciekawą opcją
Jeszcze ciekawiej wygląda sekcja strzelecka, ale jeżeli wierzyć stronie, do której linka podał Delirium, to takie zajęcia strzelania trwają 4 godziny?! (18-22) Chociaż mam nadzieje, że to jedynie taki przedział czasowy, kiedy się one odbywają (Z drugiej strony, żadne inne zajęcia na tej stronie nie trwają chyba dłużej niż 1,5 godziny)
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Wf

Post autor: Anelordina »

oj taki aerobik to by mi pasował, bo trochę się idzie wyżyć po ciężkim dniu
strzelanie fajne choć wzrok to ojoj. Koszykówka to kwestia wzrostu (nie widzę tej walki o piłkę z ludźmi 195cm)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości