Wf

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

W sumie aerobik jest przewidziany w zajęciach nadobowiązkowych dla lat II-V wydziału farmaceutycznego także nie wiem jak by wyglądała jego kwestia dla Pań z I roku WL i L-D w ramach zaliczenia przedmiotu ]
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: Wf

Post autor: boski »

A wie ktoś może jak z siłownią? Na prokocimiu jest tam gdzieś podobno<mysli.
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

boski pisze:A wie ktoś może jak z siłownią? Na prokocimiu jest tam gdzieś podobno<mysli.
Jest w akademikach
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Wf

Post autor: Selen »

Mi też aerobik by pasował, ewentualnie tenis stołowy. Byle nie siatkówka bo gram jak ostatnia ciamajda i zawsze mi głupio jak psuję kolejne zagrania
Awatar użytkownika
hibiscus
Posty: 73
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:08

Re: Wf

Post autor: hibiscus »

Selen pisze:Byle nie siatkówka bo gram jak ostatnia ciamajda i zawsze mi głupio jak psuję kolejne zagrania
Oj znam ten ból

Czy naprawdę żadna spośród dziewczyn nie wybiera się strzelnicę i tylko ja wpadłam na taki dziwny pomysł? =D
Ostatecznie ping-pong zły nie jest.
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

[at]hibiscus, Selen
Zawsze możecie chodzić na normalny WF , albo zaliczyć go jadąc na 2x na obóz letni/zimowy lub jechać 1x i chodzić przez cały semestr na zajęcia
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Wf

Post autor: Selen »

Właściwie strzelnica też byłaby w porządku, tylko jeśli to naprawdę trwałoby cztery godziny to trochę byłoby zbyt długo rzeczywiście No ale jeżeli okaże się, że krócej się ćwiczy to nie miałabym nic przeciwko tej formie zaliczania wfu.
Delirium pisze:Zawsze możecie chodzić na normalny WF
Tylko wtedy ta okropna siatkówka mnie raczej nie ominie A obóz też rozważałam, tylko raczej zimą bo na początek sierpnia mam coś innego już zaplanowane.
Awatar użytkownika
hibiscus
Posty: 73
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:08

Re: Wf

Post autor: hibiscus »

Delirium pisze:Zawsze możecie chodzić na normalny WF
Ale właśnie ja się już nie mogę doczekać, kiedy będę chodzić na nienormalny WF! Jeżeli tylko będzie taka opcja - natychmiast zapisuję się na strzelanie lub ping-pong Nie pogardzę nawet ju-jutsu Wszystko, byle nie typowy, szkolny WF.
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: Wf

Post autor: AniaD303 »

Polecam obóz zimowy. Świetna atmosfera i integracja, a przy okazji można poszaleć/nauczyć się od zera jeździć na desce lub nartach. A potem w II sem. nie trzeba się już fatygować na Prokocim na wf (no chyba, że ktoś będzie mieszkał w akademiku ).
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Wf

Post autor: Anelordina »

Selen pisze:Byle nie siatkówka bo gram jak ostatnia ciamajda i zawsze mi głupio jak psuję kolejne zagrania
hibiscus pisze: Oj znam ten ból
Czy naprawdę żadna spośród dziewczyn nie wybiera się strzelnicę i tylko ja wpadłam na taki dziwny pomysł? =D
Ostatecznie ping-pong zły nie jest.
jupi a myślałam że jestem nienormalna z moim uwielbieniem i talentem do siatki
strzelnica -ostatnio wytrwałam kilka godzin i bardzo fajnie byłoltmały killer lecz tak tydzień w tydzień to chyba można oślepnąć hibi ty tak częściej bywasz na strzelnicy?
ju-jutsu-to obawiam że by mnie do tego stopnia wciągnęło, że by mnie siła wywalali
co myślicie o wspinaczce?
Awatar użytkownika
hibiscus
Posty: 73
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:08

Re: Wf

Post autor: hibiscus »

Anelordina pisze:hibi ty tak częściej bywasz na strzelnicy?
A skąd Po prostu jakoś ta opcja mi bardzo przypadła do gustu. Zastanawia mnie tylko, czemu piszesz, że to tak bardzo męczy wzrok? Może faktycznie w takim razie jeszcze się nad tym zastanowię.
Sekcja wspinaczkowa też mnie zaintrygowała. Najlepiej by było, gdyby była możliwość zmieniać sobie co jakiś czas te zajęcia Ale w sumie jest tyle ciekawych opcji, że na pewno się coś wybierze na stałe.
A nie orientuje się ktoś może, jak wyglądają zajęcia po zapisaniu się do sekcji narciarskiej? Zwłaszcza w okresie bezśniegowym? =D
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Wf

Post autor: Anelordina »

czy ja wiem czy męczy oczy? Kilka serii to trochę inaczej niż kilka godzin. osobiście odczułam małe zakwasy jeśli chodzi ramiona.
pewnie przepisywanie będzie możliwe dopiero w II semestrze. narty bez śniegu (w centrum miasta)?
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Wf

Post autor: Selen »

Anelordina pisze:co myślicie o wspinaczce?
Szczerze mówiąc to nigdy nie próbowałam się wspinać Ale na pewno lokalizacja tego CW Forteca bardziej mi odpowiada niż dojazd na Prokocim.
Co do sekcji narciarskiej to na forum offUJ znalazłam informacje, co prawda sprzed dwóch lat, ale mam nadzieję, że się nie przeterminowały. Jest tam napisane, że są to zajęcia ogólnorozwojowe na sali i że podobno chodzą osoby jeżdżące prawie zawodowo na nartach. Umiecie dobrze jeździć?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości