Wf

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Wf

Post autor: Anelordina »

Selen pisze: Umiecie dobrze jeździć?
dobrze? hmm z 7 lat nie miałam okazji pojeździć, ale tego chyba się nie da zapomnieć (mam nadzieję)
a co do wspinania to może fajnie być i tak z góry wszystko ciekawiej wygląda.
charlotte
Posty: 143
Rejestracja: 6 sty 2008, o 14:32

Re: Wf

Post autor: charlotte »

a wiecie może coś na temat jazdy konnej?
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Wf

Post autor: Delirium »

a wiecie może coś na temat jazdy konnej?
yy nie spotkałem się z niczym takim w trakcie studiowania Farmacji na CMUJ P
czarnamambaa
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2009, o 09:04

Re: Wf

Post autor: czarnamambaa »

Jeśli chcę uczęszczać tylko na zajęcia korekcyjne, to w jaki sposób mogę to sobie załatwić Już na pierwszych zajęciach mam wręczyć prowadzącemu zwolnienie od lekarza czy jak?
cenzor
Posty: 69
Rejestracja: 17 sty 2009, o 14:22

Re: Wf

Post autor: cenzor »

Czy istnieją inne sekcje sportowe poza tymi podanymi w linku przez Delirium, konkretnie interesuje mnie sekcja kolarska ?

ostatecznie zostaje sekcja pływacka
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

No to tak.

Moja koleżanka z grupy chodziła na sekcje strzelecką i była bardzo zadowolona, ale więcej info na ten temat nie mam niestety

Jazdy konnej nie ma (kiedyś była, ale teraz już nie)

Dla tych ze zwolnieniem - basen albo gimnastyka korekcyjna. Na pierwszych zajęciach z wf wręczasz zwolnienie a potem sprawdzasz sobie godz basenów/gimnastyk i chodzisz wg planu
nnn1
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 09:44

Re: Wf

Post autor: nnn1 »

mam pytanie dotyczące zwolnienia z wf - czy nie ma możliwości być całkowicie zwolnionym z zajęć? mam dość dużą wadę wzroku i bez okularów raczej słabo widzę więc na basen w ramach zwolnienia raczej nie dam rady chodzić, bo chyba nie pozwolą mi pływać w okularach. z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Wf

Post autor: Selen »

Zamiast basenu możesz też chodzić na gimnastykę z tego, co mi wiadomo.
nnn1
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 09:44

Re: Wf

Post autor: nnn1 »

tylko że perspektywa chodzenia na gimnastykę mnie nie bardzo cieszy myślałem żeby nie dawać zwolnienia i zapisać się na sekcję strzelecką. nie wiecie czy jest tam dużo chętnych, czy są wolne miejsca i łatwo się dostać? chyba można strzelać w okularach?
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Wf

Post autor: Anelordina »

no ale skoro masz dużą wadę (btw witaj w klubie ) to czy ma sens męczenie wzroku strzelaniem? no musisz zdecydować czy zwolnienie czy robienie za macho
Awatar użytkownika
botten
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:28

Re: Wf

Post autor: botten »

czy istnieje możliwość, żeby wf mieć zaliczony poprzez jazdę konną. W sensie, czy są zajęcia takie organizowane?
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: Wf

Post autor: boski »

Jak coś trenujesz serio serio i masz na to papiery to idzie się wykręcić

u mnie w grupie chociazby gość ternujący kulturystyke i dziewczyna tańczaca standardy się wykrecili

Dokladnie co tam trzeba pokazac nie pamietam ale to wam powiedza na pierwszym wf.
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Wf

Post autor: ponka »

mając nadzieję, że jeszcze tu ktoś zagląda.
orientuje się ktoś może czy da radę zamienić wf na treningi w szkole tańca? Chodząc tam normalnie na zajęcia, startując w zawodach itp. Mój kolega (fakt, że studiuje na UW i chyba historię, a na pewno nie medycynę ) mówił, że załatwił sobie, że zamiast normalnie na wf, to chodzi do jakiejś szkoły tanecznej popołudniu do wybranej grupy, formacji. Taka opcja byłaby super jak dla mnie, ale z tego co czytam, to wnioskuję, że chyba nie ma szans
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości