Wf

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Wf

Post autor: Anq007 »

Glukoza pisze:Witam mam może trochę prozaiczne pytanie: czy na wf-ie obowiązuje jakiś konkretny strój czy to już prywatna sprawa studenta? Tzn. u mnie w liceum był na przykład wymóg białych bluzek, ale myślę, że na studiach chyba nie ma takich nakazów? Z góry dziękuję za odpowiedź
z tego, co pamiętam, to mówili aby buty były z białą podeszwą, nierysujące
majours
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2011, o 21:13

Re: Wf

Post autor: majours »

Jak ktoś tu jeszcze zagląda, to mam następujące pytanie. WF sam w sobie mi nie odpowiada, tak samo jak basen, ponieważ mam dość dużą wadę wzroku i czy w miarę bez problemu można załapać się na tą gimnastykę korekcyjną? Oczywiście jakbym już miała zwolnienie od specjalisty.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Wf

Post autor: york »

tak, są też różne sekcje
majours
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2011, o 21:13

Re: Wf

Post autor: majours »

Widziałam, że jest np. sekcja tenisa stołowego - oznacza to, że cły czas gra się tylko w to? (Dla mnie bomba )
majours
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2011, o 21:13

Re: Wf

Post autor: majours »

Widziałam, że jest np. sekcja tenisa stołowego - oznacza to, że cły czas gra się tylko w to? (Dla mnie bomba ) Czy też jest to przeznaczone tylko dla ludzi, którzy są świetni z danej dziedziny sportowej?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Wf

Post autor: york »

ja na sekcje nie chodzę, ale prawdopodobnie zajmują się tylko ping pongiem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości