Wf

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Wf

Post autor: kuskus »

Czy ktoś się orientuje jak to jest ze zwolnieniem z wf na studiach stacjonarnych? kiedy i gdzie trzeba je dostarczyć i jak to jest z tym basenem, który się ponoć dostaje jak się jest zwolnionym.?
Pytanie umieszczam na tym forum, ponieważ kopernika.pl mi nie chodzi a chciałabym wiedzieć pewne rzeczy wcześniej żeby póżniej nie latać na ostatnią chwilę.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Wf

Post autor: gosiaczek;) »

Wiem tyle, że trzeba przynieść prowadzącemu zwolnienie od lekarza, zdaje się na pierwszych zajęciach
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

dzięki :*
ciekawa jestem jak to jest z tym basenem, czy sa jakies zaliczenia (nie umiem pływać więc ciostko by było .)
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Wf

Post autor: gosiaczek;) »

Tego nie wiem, ale sądzę, ze basen nie jest zarezerwowany tylko dla tych co potrafią pływać
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

no właśnie. bo troche nie sprawiedliwie byłoby wysyłać na basen kogoś kto nie umie pływać i robić mu zaliczenia z pływania. sensu ani logiki w tym nie ma
Kai
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2008, o 14:57

Re: Wf

Post autor: Kai »

Nie panikujcie.

Zasłyszane od starszych studentów: na basenie można nauczyć się pływać (ale nie wiem, czy mieli na myślinauczyć się samemu"- bo to banał, czy możenauczyć się od nauczyciela").
Dygresja od siebie: macie niezdrowe podejście do sprawy.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Wf

Post autor: gosiaczek;) »

Ja tam się nie przejmuję ja tylko próbuję pomóc,mam zamiar się ćwiczyć na proko i mam nadzieję, że moja grupa lubi siatkówkęltmarzy

PS.Nie bądź taki surowy w osądach To wynika z czystej ciekawości. I nie zaczynaj bo pochodzisz z zaprzyjaźnionych mi stron, jeszcze stracę do Ciebie sympatię
Kai
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2008, o 14:57

Re: Wf

Post autor: Kai »

Okej, zachowam uwagi dla siebie.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Wf

Post autor: gosiaczek;) »

Cóż za powaga sytuacji
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

Dlaczego niezdrowe?
Po prostu rozwiewam swoje wątpliwości.
Mnie by kręciła ta sekcja jeździecka, kiedyś dobrze jeżdziłam, ale koszty są straszne.no i kupno stroju, toczka itd. ehh
chyba mi zostanie gimnastyka korekcyjna.
Nesca;)

Re: Wf

Post autor: Nesca;) »

Hey
Wf zaliczyć trzeba, to po pierwsze ]
Jeśli masz jakieś przeciwwskazania - skolioza, problemy ze wzrokiem itp., możesz w ramach wf-u mieć basen lub zajęcia korekcyjne. Żeby mieć basen, na pierwszych zajęciach trzeba pokazać zaświadczenie od lekarza (wskazanie basenu w ramach lekcji wf). Z tego co wiem, na basen jest dużo chętnych, a na te ćwiczenia korekcyjne - już mniej, ponoć miejsca zawsze są D Aha no i baseny są z tego co słyszałam 2, ale nie wiem czy można wybrać czy sami kierują na 1 z nich.

A tak btw to dlaczego już nikt o nic nie może zapytać? Czy zadanie pytania oznaczaniezdrowe podejście do sprawy"? Jenyyyy
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Wf

Post autor: kuskus »

Ja mam problemy ze wzrokiem ale takie, że bez okularów jestem jak krecik i na basenie bez opiekuna (kogoś kto np. powie gdzie jest jakiś stopień albo coś) ciężko. niestety taka się już urodziłam .

okulistka napisała całkowite zwolnienie (od zawsze mi takie pisała, powiedziała, że w szkole zrobią z tym co będa chcieli ), ale zaliczenie muszę mieć więc pewnie gimnastyka korekcyjna pozostanie.
Konie tez mi odpadną nie tylko cenowo, na bank się instruktor nie zgodzi żebym jeździła w okularach.
Nesca;)

Re: Wf

Post autor: Nesca;) »

Uu no to ciężko z basenikiem
Hm a byłaś może teraz w wakacje na obozie z uczelni? Bo jest jeszcze taka opcja, że jeśli pojedzie sie na wakacjach na taki obóz, to on automatyczniezalicza wf z I semestru. A później zimą jest z kolei obóz narciarski i jeśli się na niego pojedzie, to jest się zwolnionym z wf w II semestrze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości