WF

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Chyba sie nie zmieniło, bo drugi rok I WL teraz też ma mieć WF
kuna
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2007, o 17:07

Re: WF

Post autor: kuna »

mylisz się a_niap, przynajmniej wg strony swfis
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Ojej, rzeczywiście. Dzięki za informację bo nawet bym tego nie zauważyła
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: WF

Post autor: aneciatko »

jestem z farmacji i nie wiem nic apropo tych zapisów.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: WF

Post autor: mediatan »

Bo farmacja oczywiście dostanie po d***e ponieważ na naszym kochanym wydziale ELS zostaną wydane od 01.10 a bez nr ELS nie można sie zapisać na wf.
Chyba że pójdą po rozum do głowy i tak jak rok temu przesuną zapisy aż wszyscy studenci będą mieli w garści ELS
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: WF

Post autor: aneciatko »

buu.
fenylo
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 08:20

Re: WF

Post autor: fenylo »

Ja zauważyłam pewną sprzeczność: w pliku PLANY STUDIÓW NA ROK AKADEMICKI 2009/2010 jest napisane że zajęcia wf powinny odbywać się w semestrze pierwszym a na stronie swfis-u że w drugim.
fenylo
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 08:20

Re: WF

Post autor: fenylo »

A zapomniałam dodac że dotyczy to WL1.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: WF

Post autor: Anex »

Też to zauważyłam, ale na stronie studium jest dokładna lista kierunków i terminu zajęć z wf i tam jest napisane, że mamy w letnim.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

I WL na pierwszym roku jest w letnim
myszka1990
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2009, o 15:22

Re: WF

Post autor: myszka1990 »

A ja mam pytanie ile można mieć nieobecnosci w ciagu jednego semestru? A ile razy trzeba byc na zajęciach zeby wf byl zaliczony? jestem studentką WNoZ i wf mam w tym semstrze.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: WF

Post autor: Medycyna Lwów »

teoretycznie żadnej (podobnie jest na 99 proc. innych przedmiotów), nieobecności trzeba odrabiać w inny dzień. Tak naprawdę wszystko zależy od prowadzącego i jego przychylności.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: WF

Post autor: mediatan »

zawsze można sie dogadać żeby nie przychodzić na ostatnie zajęcia lub mieć jedną nieobecność, jest to spowodowane tym że ostatnie zajęcia są przeznaczone na wpis. Zależy jak sie ugada z prowadzącym może być tak że będzie to dowolna nieobecność ale wtedy trzeba być na ostatnich zajęciach, lub że jeśli ma się wszystkie obecności to pójdzie wam na rękę i pozwoli nie przychodzić na ostatnie ćwiczenia. Zawsze też można sobie zrobić na zapas obecności chodząc w jednym tyg na kilka WFów (w ten sposób jakieś 3 ostatnie tygodnie miałem wolne od ćwiczeń ) Wszystko jest kwestią dogadania się
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości