WF

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gio
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:24

Re: WF

Post autor: Gio »

Czy zapisy na wf są tylko raz w roku, teraz pod koniec września, czy na każdy semestr oddzielnie?
Zastanawiam się nad tym dlatego, że jestem na I WL i z tego co wiem, mam wf dopiero w drugim semestrze, a zajmowanie miejsc w grupach już od teraz wydaje mi się trochę bez sensu.
inward
Posty: 19
Rejestracja: 20 sie 2009, o 11:49

Re: WF

Post autor: inward »

zapisy są 2 razy w roku, na każdy semestr oddzielne
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Gio pisze: Zastanawiam się nad tym dlatego, że jestem na I WL i z tego co wiem, mam wf dopiero w drugim semestrze, a zajmowanie miejsc w grupach już od teraz wydaje mi się trochę bez sensu.
Z tego co wiem w tym roku I WL ma na pierwszym roku juz w semestrze zimowym, a na drugim dopiero w semestrze letnim.
Gio
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:24

Re: WF

Post autor: Gio »

Inward, a_niap, dziękuję za informacje
Reczywiście, teraz sprawdziłam, że w tym roku mam wf w semestrze zimowym.

A może ktoś wie, jak dokładniej wygląda sprawa z rehabilitacją? Do kiedy należy dostarczyć zwolnienie lekarskie i w sumie jak ta rehabilitacja się odbywa?
asiuula
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2009, o 15:35

Re: WF

Post autor: asiuula »

Wie ktoś czy zajęcia z wf-u trwają dokładnie 1,5 godziny czy jednak może trochę krócej. A może można 15 minut wcześniej wyjść? Mam 45 minut od końca zajęć z wf-u na dojazd z redutowej na trojdena i mogę nie zdążyć.
Nancy1990
Posty: 50
Rejestracja: 26 mar 2008, o 20:21

Re: WF

Post autor: Nancy1990 »

UWAGA! Ze względu na to, że niektóre kierunki otrzymają dopiero indeksy 27.09.2010 to tego dnia uruchomimy system zapisów w godzinach porannych. Aktualny plan już umieszczony - patrz dział Linki/plan zajęć.
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: WF

Post autor: Halius »

asiuula pisze:Wie ktoś czy zajęcia z wf-u trwają dokładnie 1,5 godziny czy jednak może trochę krócej. A może można 15 minut wcześniej wyjść? Mam 45 minut od końca zajęć z wf-u na dojazd z redutowej na trojdena i mogę nie zdążyć.
Basen 1h, reszta 1,5h. To czy uda ci się wyjść wcześniej zależy od dogadania się z prowadzącym
marth91
Posty: 38
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:49

Re: WF

Post autor: marth91 »

Chciałabym zapisać się na taniec jazzowy lub latino zamiast wfu w ramach sekcji AZS. Czy na takie zajęcia chodzi się raz w tygodniu czy częściej?
Kiedy mogę się zapisać? W ten sam dzień kiedy ruszają zapisy na wf?
Znalazłam na stronie AZS, że należy wypełnić jakiś formularz i dostarczyć go wraz ze zdjęciem Czy ktoś zapisywał się na to rok temu i może powiedzieć jak najlepiej to ogarnąć?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

AZS który zalicza WF - jest lista na stronie tych które zaliczają (bo nie wszystkie AZSy). Zajecia raz w tygodniu. Zapisujesz sie u trenera, z tym ze musisz miec legitymacje AZS zeby chodzic na te zajecia. Na pierwsze zajecia jeszcze nie, ale na trzecie z kolei juz wymagają. Legitymacje wyrabia sie u trenera sekcji na ktora chcesz chodzic, albo w siedzibie (na Szpitalnej, w pobliżu smyka ) - z tego co wiem to jakies 5 zł taniej jest w siedzibie. W tym roku to bylo 55zł za legitymacje, a u trenerów 60zł.

Gio, zwolnienie lekarskie dajesz trenerowi na pierwszych (lub drugich) zajeciach. Najpierw sie zapisujesz na zajecia przez internet.
mtj
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 12:28

Re: WF

Post autor: mtj »

Czy możecie coś napisać o obozach sportowych organizowanych przez WUM? Wiem, że zaliczają wf, ale jak one wyglądają w praktyce? Polecacie taką formę zaliczenia wf-u?
marth91
Posty: 38
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:49

Re: WF

Post autor: marth91 »

dzięki a_niap a mogłabyś mi powiedzieć jeszcze czy jeśli zajęcia z jazzu są planowo już we wtorek, a zapisy na wf przez internet są w poniedziałek, to czy powinnam się asekuracyjnie zapisać na jakiś normalny wf, żebym nie została na lodzie (bo wiadomo, że ciężko wszędzie z miejscami)? i ewentualnie później z niego zrezygnować, nie wiem czy tak można
Może moje pytania wydają się śmieszne, ale kto pyta nie błądzi )
z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Nie ma potrzeby zapisywania sie na WF jesli sie decydujesz na AZS. Bo jak sie zapiszesz a nie bedziesz chodzic to beda ci wstawiali nieobecnosci, a to jest rownoznaczne z niezaliczeniem przedmiotu.
Na jazzie jak sie bedziesz wpisywac na liste tylko musisz powiedziec ze chcesz zeby ci WF zaliczylo.
Gio
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:24

Re: WF

Post autor: Gio »

a_niap pisze:Gio, zwolnienie lekarskie dajesz trenerowi na pierwszych (lub drugich) zajeciach. Najpierw sie zapisujesz na zajecia przez internet.
Podrążę jeszcze, żeby mieć pewność Zapisuję się na rehabilitację i tam muszę dać trenerowi zwolnienie, czy zapisuję się na coś innego, daję zwolnienie i mnie na rehabilitację przenoszą jakoś odgórnie?

Może ktoś z forumowiczów zaliczał wf w takiej formie i mógłby coś więcej o tym napisać? Mam na myśli, czy to rzeczywiście jest rehabilitacja, czy tylko tak się nazywa, a mamy jakiś ogólnorozwojowy wf?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości