WF

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Zapisujesz sie na rehabilitacje, i dajesz zwolnienie trenerowi.

Ale pierwszy tydzien jest jeszcze na przepisywanie się, wiec jak sie zapiszesz na cos innego, a pójdziesz na rehabilitacje i dasz zwolnienie to tez cie przyjmie

Rehabilitacja jest taka bardziej ogólna. Moja kolezanka z grupy chodzila. Bardziej to przypominało techniki relaksacyjne czyli na poczatek ogólna rozgrzewka ( z tym ze trenerka mówila np: osoby z problemami z kolanami tego cwiczenia nie robia itp), potem rozciaganie i na koniec jakas relaksacja. Nie ma rehabilitacji stricte pod indywidualne schorzenia.
Gio
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:24

Re: WF

Post autor: Gio »

Dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi W sumie jakby była rehabilitacja pod problemy indywidualne to byłabym naprawdę zdziwiona
asiuula
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2009, o 15:35

Re: WF

Post autor: asiuula »

Jak wyglądają zajęcia na basenie? Można pływać samemu, czy trzeba wykonywać polecenia prowadzącego?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Zalezy jaką grupe wybierzesz - jak dla poczatkujących to raczej trzeba sie słuchac trenera. W bardziej zaawansowanych plywa sie samemu, najwyzej trener cos podpowiada ale mozna go sluchac albo i nie

Generalnie na wszystkich wfach tak jest - nie trzeba robic wszystkich cwiczen, nikt nie bedzie nawet krzyczal jak sie nie bedzie robic jakiegos ćwiczenia
maragber
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2010, o 19:08

Re: WF

Post autor: maragber »

Grupa początkująca na basenie jest w soboty (nauka i doskonalenie pływania)?
inward
Posty: 19
Rejestracja: 20 sie 2009, o 11:49

Re: WF

Post autor: inward »

a_niap pisze:Generalnie na wszystkich wfach tak jest - nie trzeba robic wszystkich cwiczen, nikt nie bedzie nawet krzyczal jak sie nie bedzie robic jakiegos ćwiczenia
dementuję, na fitnessie panie krzyczą na obijające się
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Tez chodziłam na fitness a nikt nie krzyczał
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: WF

Post autor: naataaliaa »

legitymacja AZS jest tansza u trenerow niz na szpitalnej o te 5 zl - nielogiczne ale tak jest
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: WF

Post autor: proximeaccessit »

Czy ktoś wie, kiedy odbywają się pierwsze zajęcia WF (nauka i doskonalenie pływania, Banacha)? Mam problem z odnalezieniem tej informacji na stronie SWFiS.
asiuula
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2009, o 15:35

Re: WF

Post autor: asiuula »

od 4. października, czyli od tego tygodnia
Awatar użytkownika
kate321
Posty: 65
Rejestracja: 5 lis 2009, o 15:47

Re: WF

Post autor: kate321 »

Hej orientujecie się czy jest jakiś klub żeglarski w wumie?
Awatar użytkownika
NathalieRoss
Posty: 40
Rejestracja: 26 mar 2011, o 13:45

Re: WF

Post autor: NathalieRoss »

Jak wygląda obecnie sprawa z tenisem ziemnym w ramach zajęć WFu? Uznaje się go za zaliczenie przedmiotu na WUMie na kierunku lekarskim?
Ile jest zajęć tygodniowo i ile czasu trwa jeden trening? Zajęcia są prowadzone w grupach czy indywidualnie?
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: WF

Post autor: nika0645 »

odświeżam temat
mam do Was pytanie a propo zaliczenia wf-u jeździectwem - orientuje się ktoś, jak to wszystko dokładnie wygląda? zapisy, cena, dojazd np. czy jest możliwość odrobienia wf-u np. wykupieniem karnetu na semestr w stajni SGGW? (czy dają zaświadczenie, które zalicza wf)
jeżdżę praktycznie od zawsze i bardzo chciałabym kontynuować moją pasję
bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam!

edytuję: czy wf jest obowiązkowy, czy nie? bo już w tym momencie trochę zgłupiałam, doczytałam to i owo na forach i już nie wiem
w sumie dla mnie by lepiej było, gdyby był nieobowiązkowy - wtedy bez problemu po prostu bym sobie zorganizowała sport w jednej ze stajni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości