WF

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

WF

Post autor: Bells »

Jak wygląda W-F na uczelni? Można sobie wybrać siłownię, fitness, koszykówkę itp. czy jest to klasyczny w-f ala liceum? Czytałam też o sekcjach AZS. Zastanawiam się jednak, czy są to sekcje urozmaicające czas po zajęciach czy można na nie uczęszczać w ramach w-fu?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Wybrac sobie mozna, ale tylko w obrebie tego co jest dostepne na dany semestr i to co pasuje do planu zajec (bo jak masz w tym czasie inne zajecia to raczej wfu nie wybierzesz.). Fintes, silownia i koszykowka są.Klasycznego WFu jako takiego nie ma, czasami jest cos jak np: judo+ogolnosportowe to wtedy troche przypomina wf z liceum tylko tym sie rozni ze jest troche cwiczen z judo. A i nie zawsze jest tak ze masz to co wybierasz Np: w zeszlym semestrze na zajecach o nazwie badminton gralo sie w siatkowke, pilke reczna itpa chyba tylko dwa razy w badmintona.

Sekcje AZS sa dla tych co chca cwiczyc wiecej (czyli oprocz wfu sie zapisujesz na azs jak chcesz) tylk ze to jest platne. Jesli jest wykladowca WUMu trenerem danej sekcji azsu to wtedy cie moga zwolnic z wuefu.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: WF

Post autor: mediatan »

Dodam jeszcze tylko że podczas zapisów jest wyścig szczurów żeby zapisać sie na to co nam pasuje bo są limity miejsc, a przy okazji ciągle pada im serwer wtedy
a_niap pisze:(bo jak masz w tym czasie inne zajecia to raczej wfu nie wybierzesz.)

chyba że w trakcie wykładów

A za legitke AZSu płaci się tylko raz na rok i można chodzić na co sie chce. Że nikt tego potem nie sprawdza to inna bajka
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

No tak, przy zapisach jest ciekawie Pamietam adnotacje kiedy padly serwery - napisali ze ponad 1000 osob wchodzilo na strone w jednym czasie Jakby conajmniej sie nie spodziewali ze ludzi sie beda zapisywac na WF i nie wiedzieli ilu maja studentow
mediatan pisze:A za legitke AZSu płaci się tylko raz na rok i można chodzić na co sie chce. Że nikt tego potem nie sprawdza to inna bajka
To ze nie sprawdzaja to nie wiedzialam
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: WF

Post autor: naataaliaa »

sa moze jakies sekcje typu zeglarstwo czy ratownictwo wodne? jesli tak to kiedy i na jakich zasadach mozna sie tam zapisac i jak wyglada uczestnictwo w takiej sekcji?
a i czy zamiast na wf mozna chodzic na basen?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Ratownictwo wodne jest na pewno, w tym semestrze chyba nawet bylo mozna wybrac jako obowiazkowe zajecia z WFu.

Basen jak najbardziej jest jako WF zawsze mozna go wybrac. Nawet w soboty jak komus nie pasuje w tygodniu.
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: WF

Post autor: naataaliaa »

tutaj również dziękuję za odpowiedź a_niap ]
kuna
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2007, o 17:07

Re: WF

Post autor: kuna »

Ze swojej strony gorąco zapraszam polecam AZS, świetna organizacja
dariajot
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2009, o 08:21

Re: WF

Post autor: dariajot »

Na co chcecie się zapisać na WF?
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: WF

Post autor: mediatan »

naataaliaa pisze:a i czy zamiast na wf mozna chodzic na basen?
ja chodziłem na basen w ramach w WFu a potem jak mi nie pasowało w 2 semestrze to zamiast na zwykły chodziłem odrabiać na AZS i się dowiedziałem że przy odrabianiu nie trzeba mieć legitki
plusem basenu jest to że trwa najkrócej ze wszystkich zajęć bo tylko 60min

Jeśli ktoś natomiast wybierze AZS to ma zajęcia dłużej ale za to zamiast 15 musi odbyć tylko 10
naataaliaa
Posty: 102
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:52

Re: WF

Post autor: naataaliaa »

o to bardzo fajnie a powiedzcie mi, gdzie, kiedy i w jaki sposób można sobie wyrobić tą legitymację AZS?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: WF

Post autor: a_niap »

Legitymacja AZS to legitymacja ISIC Mozesz ja wyrobić na stronie ISIC (w zakladce ISIC AZS") albo poczekac do rozpoczecia zajec, wtedy przychodzisz na zajecia z interesujacej cie sekcji i tam zbierają pieniadze (chyba 55 zl jesli sie nic nie zmienilo) i zbiorowo dają do wyrobienia dla wszystkich.

[ Dodano: |25 Sie 2009|, o 19:03 ]
mediatan pisze:plusem basenu jest to że trwa najkrócej ze wszystkich zajęć bo tylko 60min
Plus czas na wyszuszenie (się), przebranie, wysuszenie wlosow (szczegolnie jesli ktos ma dlugie)

Pozostale zajecia z wfu trwają 90 minut, wiec akurat te 30 minut o ktore krotszy jest basen wykorzysta sie na to cale szuszenie.
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: WF

Post autor: Bells »

hehehe a_niap widzę, że twój kobiecy umysł wypałał tak ważne szczegóły jak suszenie włosów, o których żaden facet nie pamięta masz racje.a jeśli zapiszę się na sekcję AZS Cuba Latino to mogę mieć te zajęcia zaliczane w ramach W-Fu?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości