wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ratownik

wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: ratownik »

jak wyŻej mówicie o wszytskim co ma związane z ratownictwem szczególnosci w £odzi i czy wyniki 70 % pod 46 %roz chemia i 74 % pod i 60% roz biologia starcza mi na ratownictwo (mam nadzieje Że starczy) :)
w³asnie ten

Re: wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: w³asnie ten »

1) TAK Starczy jeśli średnia wyników z jakimi ludzie zgłoszą się na ratownictwo będzię tak choćby o pare punktów mniejsza.
2) NIE Starczy jeśli średnia wyników z jakimi ludzie zgłoszą się na ratownictwo będzię tak choćby o pare punktów większa.
Ahh myślimy myślimy :)
ratownik

Re: wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: ratownik »

ameryki tym nie odkryłes :) chodziło mi bardziej o podanie progów z zeszłego roko albo orientacyjnie jak mniejwiecej trzeba było zdać matury w tamtym roku bo za cholere nie moge tego nigdzie znaleść
w³a¶nie ten

Re: wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: w³a¶nie ten »

Powiedziałbym Ci jak było w tamtym roku ale nie powiem bo w tym roku, z tego co czytam w internecie to wyniki będą takie: 90 90 90 :D ahh tak my się doceniamy
szykoda Że potem okazuje się Że naprawde ma ten ktoś 40 40 40 Ludzie
A tak serjio myśle ze powinieeneś sie dostac ale tam jest jeszcze egzamin sportowy chyba?
ratownik

Re: wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: ratownik »

tak, na prawie wszytskich akademiach medycznych na ratownictwie jest test coopera i pływanie albo pływanie i bieg zygzakiem, rzut piłka, skok w dal a co do wyników to wiem Że ludzie sie podinecaja ile to oni ni mają, niemal są α i Ω a w rzeczywsitosci to wszytsko leci przez pół :) dlatego ja zakaładam pesymistyczno-realistyczne wyniki
w³asnie ten

Re: wiecie moŻe ile wynosi próg punktowy na rat - med ?

Post autor: w³asnie ten »

Masz racje, Alfa i omega to u nas większośc rodaków.
Jak Pływanie walniesz łądnie i Żut piłką lekarska a dotego skok w dal to masz bardzo realne dostanie się na te studia, powiem szczerze ze w tamtym roku z tymi wynikami dostałbyś się zakładając ze ze sportu uzyskałbyś ok 20 pkt ( co jest do zrobienia)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości