Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dorhej
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2009, o 14:57

Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: dorhej »

Witam, mógłby ktoś podpowiedzieć co zaznaczyć spośród
-podstawowy
-rozszerzony
-dwujęzyczny
-rozszerzony pisemny
przy rekrutacji na stomę w Lublinie, gdy zdawało się najzwyklejszą rozszerzoną biol i chem? Czy "rozszerzony pisemny czy sam "rozszerzony"? Mam mętlik.
Z góry dzięki
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: Gąbka »

Miałam ten sam problem i napisałam do nich e-maila. Odpowiedzieli, że jeśli pisało się nową maturę to zaznacza się poziom rozszerzony".
Awatar użytkownika
PannaJoanna1
Posty: 34
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:37

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: PannaJoanna1 »

Witam. Pisze aby zorientować się, czy ktos ma podobna dolegliwość w związku z niemożnością wpisania ostatecznych wyników matury na swoje konto- na lekarski stacjonarny. ( w ogóle nie wyświetla sie domniemana tabelka ).To dziwne, tym bardziej, ze na drugim koncie na lekarsko- dentystycznym wszystko jest ok. A to zaczyna doprawiac mnie juz o coraz to wieksze histeryczne napady szału!:P
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: wok »

jeśli wybierzecie najpierw nowa matura to nie macie do wyboru rozsz. pisemny jest taki szary i nieaktywny. przynajmniej ja tak miałem
dorhej
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2009, o 14:57

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: dorhej »

PannaJoanna1, faktycznie dziwne. zadzwoniłabym do nich z pytaniem na twoim miejscu.
dorhej
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2009, o 14:57

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: dorhej »

wok pisze:jeśli wybierzecie najpierw nowa matura to nie macie do wyboru rozsz. pisemny jest taki szary i nieaktywny. przynajmniej ja tak miałem
teraz przy wpisywaniu wyników nigdzie nie pytają o rodzaj matury (nowa/stara), przynajmniej nie widzę tego.
Ufam Gąbce P
dorhej
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2009, o 14:57

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: dorhej »

Mam jeszcze pytanie - Czy Lublin ma jakieś oryginalne wymagania przy składaniu dokumentów w stylu biała wiązana teczka z dokumentami opatrzona podpisami według wzoru Tak chcą na ŚUM, dlatego pytam
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: ekim »

Tak, dokumenty muszą być w białej wiązanej i nieopisanej teczce. Opiszą Ci ją na miejscu.
maalinowa
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2011, o 13:21

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: maalinowa »

A czy zaświadczenie lekarskie mam już mieć podpisane przy składaniu papierów czy można dowieźć póżniej? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Na Śumie np dają zaświadczenie dopiero przy składaniu papierów, ale w Lublinie już jest z pieczątką do pobrania i wychodziło by że trzeba mieć chyba już z papierami (nie chce mi się niepotrzebnie wcześniej iść i płacić:))
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Wprowadzanie wyników matury w rekrutacji????

Post autor: ekim »

Przy składaniu dokumentów trzeba mieć już ich komplet, a więc także zaświadczenie od lekarza medycyny pracy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości