Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Szalona Biolożka
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2016, o 18:23

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Szalona Biolożka »

Trzeba po prostu dobrego programu, słyszałam, że OPEN OFFICE PUBLISHER się nadaje ale ja go nie mam. Wiecie, coś może ogłoszą na stronie ale jednym słowem to po prostu masakra

Szalona Biolożka
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2016, o 18:23

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Szalona Biolożka »

Hej co Wy się nie odzywacie? Jak idzie praca? Macie już? Katastrofa z tą pracą w tym roku, muszę wywalić połowę wyników i chyba sporo z dyskusji, jak tak zaczęłam to pisać. Masakra ogólnie to strasznie jestem wściekła, że mamy na to tak mało miejsca i że można było zrobić zwykle, proste doświadczenie, które też by wyszło, a nie męczyć się tyle (chociaż nie żałuję mojej pracy ani trochę, bo wyszła fantastycznie, tylko że teraz muszę ją okrajać ) tak właśnie. A może ktoś coś wie na temat konkursów na prace naukowe? Coś tak czuję, że się nie spełnię, pisząc to w tym roku na olimpiadę.

dimetyloglioksym
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 18:11

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: dimetyloglioksym »

Ja zrobiłam plakat po prostu w power poincie prosto i wygodnie, tylko trochę roboty z tabelkami, bo musiałam robić screeny i wklejać je jako jpg
Szalona Biolożka
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2016, o 18:23

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Szalona Biolożka »

No to ja podobnie, martwi mnie jednak tak mało miejsca na to wszystko. Nie powinni tak tego okrajać, tylko zostawić chociaż w dawnej formie

Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Ernestoo »

Przecież miejsca jest tyle samo co rok temu mniej więcej. D:

michal25
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2014, o 13:41

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: michal25 »

Miejsca jest o wiele więcej niż było w pracach w zeszłych latach

Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

Och, jestem jedynym uczestnikiem, który wykonuje pracę badawczą w ostatniej chwili? :)

julialat
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2016, o 21:52

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: julialat »

[quote="Thisfer"]Och, jestem jedynym uczestnikiem, który wykonuje pracę badawczą w ostatniej chwili? :)

Nie moja koleżanka ze szkoły tez dopiero tydzień temu zaczęła hahah Więc nie tylko Ty, dnt worry
Ja pisze od jakiegoś tygodnialtnieudolnie tą pracę i tez mi mało miejsca wychodzi tbh. To głownie przez tabele które z tą czcionka 24 wychodzą OGROMNE.

serotonina1997
Posty: 36
Rejestracja: 7 lis 2015, o 16:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: serotonina1997 »

Pomocy. Nie ogarniam tego plakatu zupełnie. Kiedyś drukowało się normalnie 6 stron, a teraz to wszystko ma być na jednej stronie? Pod mikroskopem to będą czytać? Gdzie ja to wszystko zmieszczę? Zrobił już to ktoś? NEED HELP!
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

olimpbiol.pl/index.php/2016/12/18/praca-badawcza-wytyczne-techniczne/
serotonina1997, przejrzyj dodatkowo zakładkę Informatory oraz Aktualności.

juliat, wiesz, jak pocieszyć cierpiącego. Medycyna?

Czy zgodzicie się ze mną, że trochę późno umieszczają ogłoszenia dotyczące przeprowadzania pracy badawczej? Pierwszy wpis w Informatorach uznaję za ciekawy, o przydatnej tematyce, pochwalę KGOB za poradniki, jednak irytuje mnie udostępnianie pomocy do wymagających zaangażowania i czasu na wykonanie przedsięwzięć tuż-tuż przed terminem.
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

Zdjęcia są konieczne? Mogę fotografować jedynie telefonem z aparatem odpowiednim do portretowania tak, by ukryć wszystkie niedoskonałości, często łącznie z twarzą, nie do szczegółowego utrwalenia makroobiektów.

Jeszcze jedno: wymagana jest recenzja nauczyciela?

serotonina1997
Posty: 36
Rejestracja: 7 lis 2015, o 16:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: serotonina1997 »

Thisfer, dziękuję! Prawdopodobnie nie przejrzałam wszystkiego Tak, zgadzam się z Tobą! Czasu jest stanowczo za mało i to jeszcze w okresie okołoświątecznym.
serotonina1997
Posty: 36
Rejestracja: 7 lis 2015, o 16:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: serotonina1997 »

Moi drodzy! Ta statystyka i filogenetyka pojawi się również na etapie okręgowym, czy również centralnym? Takie hity miesiąc przed
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości