Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Ernestoo »

serotonina1997 pisze:Moi drodzy! Ta statystyka i filogenetyka pojawi się również na etapie okręgowym, czy również centralnym? Takie hity miesiąc przed
To wszystko jest napisane na stronie. Tylko na centralny.
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

Ernestoo pisze:To wszystko jest napisane na stronie. Tylko na centralny.
Dzięki, ten wstęp do statystyki trochę zaniepokoił mnie.

serotonina1997, zaraz poczuję się bohaterem. XD Proszę bardzo.

michal25
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2014, o 13:41

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: michal25 »

Praca badawcza jest ważna ale myślę, że test jest ważniejszy i dlatego trochę dziwne jest, że nie ma żadnych informacji na ten temat.

Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Ernestoo »

michal25 pisze:Praca badawcza jest ważna ale myślę, że test jest ważniejszy i dlatego trochę dziwne jest, że nie ma żadnych informacji na ten temat.

Spodziewacie się jakichkolwiek informacji? Ja na przykład nie podejrzewam, żeby opublikowali przed testem jeszcze coś oprócz np. można zabrać ze sobą kalkulator prosty".
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

michal25 pisze:Praca badawcza jest ważna ale myślę, że test jest ważniejszy i dlatego trochę dziwne jest, że nie ma żadnych informacji na ten temat.
Na obecnym etapie nie wiem, co jest ważniejsze. Pragnąc przystąpić do najbliższego testu, muszę zdeponować opracowanie swojego doświadczenia. Wystarczy, że spełni wymagania formalne. Jednak zakładając, że zacznę latać i zakwalifikuję się do centralnego, muszę zaufać jakości pracy, którą tworzę tylko teraz.

Ernestoo, nie wiem, czy nie spodziewasz się zbyt wiele.
serotonina1997
Posty: 36
Rejestracja: 7 lis 2015, o 16:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: serotonina1997 »

Drodzy biolodzy Czy mogę sobie wrzucić jakieś ładne tło na ten plakacik? Albo nie ma na ten temat informacji, albo ja nie potrafię szukać
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

Również zastanawiam się nad tłem. Dołączam do pytania.

YourNightmare
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2016, o 00:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: YourNightmare »

Hej, czy ktoś tutaj robi ten plakat na MacBooku i chciałby mi zdradzić jak go wykonać? Piszę pracę w Pages, ale największy format tam to chyba A3 Poza tym czy tylko ja przez tę pracę nie mam czasu się uczyć do testu?

YourNightmare
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2016, o 00:46

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: YourNightmare »

Co do tła, to polecam napisać lub zadzwonić do KOOB i zapytać. Sama bym zadzwoniła do swojego, ale chyba mają mnie już dość, bo były u mnie problemy z zaakceptowaniem organizmu badawczego.

Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

YourNightmare pisze:(.)czy tylko ja przez tę pracę nie mam czasu się uczyć do testu?
Jesteś w lepszej sytuacji ode mnie. Udało Ci się znaleźć czas, by pomyśleć o nauce do testu!

Również myślę o dzwonieniu do KGOB, tylko kto odbierze w Święta? :)

Czy oprócz YourNightmare i mnie ujawni się osoba, zgłaszanie której tematu pracy badawczej we wrześniu urozmaicały różnorodne przeciwności? W moim przypadku system znajdował w formularzu rejestracyjnym błędy, które nie istniały.

julialat
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2016, o 21:52

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: julialat »

YourNightmare również robię na macbooku tyle że w powerpointcie. Nie mam pojęcia jak to zrobić w pages
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Thisfer »

Załączniki
Praca badawcza.jpg
Arisu
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2016, o 09:43

Re: Wspólne przygotowania i rozmowy OB 2016/17 :D

Post autor: Arisu »

Ten mem opisuje całą moją pracę do olimpiady, niestety. Nawet się zastanawiam czy nie zrezygnować i nie spróbować za rok bo inaczej cała praca mi przepadnie, a tak to tylko zmienię nazwę i tyle):
A tak po za tym mam pytanie, czy w nowym informatorze do pracy badawczej są jakieś wyraźne odchylenia od prac z zeszłych lat, ktoś z Was to analizował pod tym kontem? Bo na moje oko to to samo, ale może czegoś nie zauważyłam.
I jeszcze też dostaliście maila od OB odnośnie Brain Bee i Adamed SmartUp, ktoś z Was bierze udział w tym drugim? (a tak w ogóle OB bardzo nieroztropnie szasta naszymi mailami, po kliknięciu pokaż ukryte widać do kogo wysłali)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości