[Film] Wydział Nauk Medycznych UWM w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Stabilo »

sia, do Olsztyna i ?odzi rejestruj? si? w wi?kszo?ci osoby z rozszerzon? matm?/fiz?. Osoby z podstaw? maj? marne szanse. Ale trzeba zauwa?y?, ?e z roku na rok liczba osób pisz?cych fizyk? PR spada:). W Olsztynie próg podczas pierwszej rekrutacji by? poni?ej 220pkt, przy drugiej 228pkt, a przy trzeciej 224pkt. Miejmy nadziej?, ?e w tym roku utrzyma si? na podobnym poziomie:), tzn. nie podskoczy jako? gwa?townie:P.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: sia »

Ale to wszystko mno razy dwa,tak? Czyli jak mam 70,80 i 80 to wyjdzie 460,tak?
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Stabilo »

sia, tak:), je?li masz wszystkie 3 przedmioty na rozszerzeniu.
ludax
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2010, o 19:08

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: ludax »

hej czy jest kto? kto jest na I roku? i móg?by mi powiedzie? jaki by? próg w zesz?ym roku i jakie wyniki z matur mieli?cie?
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

[Link] [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Stabilo »

progi-2010-vt27834.htm
ludax, ?rednio raz w tygodniu linkuj? t? stron? Biologa , enjoy. Przeskocz od razu na stron? nr 18:).
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Aszyn »

To po co linkujesz na pierwsz? stron?, jak potem ka?esz przeskakiwa? na 18

Ja jestem z Olsztyna.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Khayman00 »

Aszyn dosoli? Stabilo. Lubi? to.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Stabilo »

Aszyn, jejku przepraszam, nie wiedzia?am, ?e to wzbudzi a? takie oburzenie. Chcia?am dziewczynie pomóc i wskaza? stron?, na której znajduj? si? ostateczne progi. Chcia?am by? uprzejma, a zosta?am zlinoczwana:/, dzi?ki ch?opaki.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Aszyn »

Nie chcia?em byc niemi?y, tylko chcia?em zwróci? uwag?, ?e po to kto? wynalaz? link, ?eby bezposrednio do niego odwolywa?. Ja tam wszed?em, zobaczylem progi i nic mi si? nie zgadza?o. Potem si? skapnem, ?e jestem na 1 stronie, a nie na 18. Chodzi po prostu o sens linkowania, a w tym wszystkim wcale nie twierdz?, ?e nie jeste? pomocna. Kole?anka na pewno si? ucieszy?a, ?e kto? jej pomog?, ale musz? przyzna? szczerze, ?e na biologu jest mega bajzel je?li chodzi o tematy i posty. Ka?dy jeden wchodzi i pyta o progi, o warunki, przewidywania. Na ogarni?tym forum po?owa kont ju? by by?a zbanowana, a druga po?owa nie pisa?aby po raz setny tych samych postów ze strachu. Wtedy ludzie nauczyliby si? korzysta? z szukajki.



A Kayman nie chcia? nikogo urazi?. On ma dziwne poczucie humoru. Zreszt? nie przejmuj si? nim. p

PS. Jakby si? kto? postara? to móg?by moj? zesz?oroczn? tabel? progów poprzerabia? troch? i zrobi? aktualn?. Gdzie? na tym forum wrzuca?em kiedy? taki piekny plik
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Stabilo »

Aszyn, spoko:). Sama si? teraz zastanawiam, czemu pierwsz? stron? zlinkowa?am T? tabelk? chyba faktycznie musz? si? zaj, dobry pomys?, o:D!
FXX
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2011, o 10:30

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: FXX »

A ja mam pytanie, bo przy rejestracji na UMW, przy wyborze kierunków studiów z listy, nie ma kierunku: Lekarski/Medyczny. Czyli w jaki sposób mam wybra? ten kierunek? Jest w ko?cu tam nabór w tym roku, czy te? nie?
versatile_91
Posty: 25
Rejestracja: 14 sie 2010, o 18:37

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: versatile_91 »

pewnie, ?e jest nabór w tym roku
tam w filtruj wg rodzaju studiów wybierasz jednolite studia magisterskie i kierunek lekarski
FXX
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2011, o 10:30

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: FXX »

a ja w I stopnia szuka?em dzieki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości