[Film] Wydział Nauk Medycznych UWM w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
GumiŚ_Silesia
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2011, o 14:24

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: GumiŚ_Silesia »

a wy tutaj znowu róbcie Olszty?sk? prywate p p pomagac tutaj m?odym a nie mieszac p

Jaki? nabór ze ?l?ska w tym roku znowu


Aszyn pisze:Nie chcia?em byc niemi?y, tylko chcia?em zwróci? uwag?, ?e po to kto? wynalaz? link, ?eby bezposrednio do niego odwolywa?. Ja tam wszed?em, zobaczylem progi i nic mi si? nie zgadza?o. Potem si? skapnem, ?e jestem na 1 stronie, a nie na 18. Chodzi po prostu o sens linkowania, a w tym wszystkim wcale nie twierdz?, ?e nie jeste? pomocna. Kole?anka na pewno si? ucieszy?a, ?e kto? jej pomog?, ale musz? przyzna? szczerze, ?e na biologu jest mega bajzel je?li chodzi o tematy i posty. Ka?dy jeden wchodzi i pyta o progi, o warunki, przewidywania. Na ogarni?tym forum po?owa kont ju? by by?a zbanowana, a druga po?owa nie pisa?aby po raz setny tych samych postów ze strachu. Wtedy ludzie nauczyliby si? korzysta? z szukajki.



A Kayman nie chcia? nikogo urazi?. On ma dziwne poczucie humoru. Zreszt? nie przejmuj si? nim. p

PS. Jakby si? kto? postara? to móg?by moj? zesz?oroczn? tabel? progów poprzerabia? troch? i zrobi? aktualn?. Gdzie? na tym forum wrzuca?em kiedy? taki piekny plik
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: benzaldehyd »

Hej!

Jestem tu nowy. Wiem ?e to ju? du?o osób siedzi latami na tych forach wi?c licz? na Wasz? pomoc
Chcia?bym si? co? dowiedzie? o progu w tym roku na lekarski na uwm? . Wiem ?e nie uwm nie podaje do informacji progów ale PROSZ? piszcie tu jakie mieli?cie wyniki która pozycja na liscie i czy sie dostali?cie bo chyba umr? zaraz ze stresu:P - razem co? wydedykujemy:P
wiem ?e:
228pkt laska ma i 134 na li?cie - zakwalifikowana
wi?c Jaki próg?
i tak przyj?li z nadwy?k?:?
ja 223pkt 190 na li?cie
please piszcie!
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Michch »

Ja mam 227 punktów, jestem 146 na li?cie i jestem zakwalifikowany . My?l?, ?e próg jest gdzie? w tych okolicach, ale nie stresuj si? tak, do 223 na pewno spadnie .

Ja mam pro?b? dla tych, którzy si? dostali i, tak jak ja, nie maj? poj?cia z kim i gdzie b?d? mieszka?, a szukaj? wspó?lokatora. Niech si? ze mn? skontaktuj?, razem poszukamy mieszkania. Mój nr gg:35926178.
baya-bongo
Posty: 18
Rejestracja: 1 lut 2008, o 18:35

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: baya-bongo »

Witam! Mam na imi? Magda. Jestem studentk? medycyny Uniwersytetu Warmi?sko-Mazurskiego. Mam 20 lat. Zale?y mi na wynaj?ciu pokoju jednoosobowego w okolicy ulicy ?o?nierskiej. Najch?tniej w mieszkaniu studenckim, do wynaj?cia od zaraz". W mieszkaniu powinna panowa? mi?a, serdeczna ale spokojna i naukowa atmosfera- sama gwarantuj?, ?e b?d? si? do niej dostosowywa? nie tylko ze wzgl?du na moje studia. Jestem alergikiem, wiec nie mog? mieszka? z osobami pal?cymi, w?a?cicielami kotów, ani w zawilgoconym mieszkaniu.

Prosz? o kontakt pod nr telefonu 662310906
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Chimera »

Przepraszam. Czy kto? si? orientuj?, jak s? przeliczane punkty na Lekarski na UWMie? Wiem, ?e na wet? Bio, Chem, J?zyk Obcy(wszystko PR) x2. Ale nie wiem, jak to jest na medycynie ludzkiej. Znalaz?am na ich stronie, ?e wybiera si? 3 przedmioty spo?ród czterech:

1. Biologia

2. Chemia

3. Fizyka i astronomia

4. Matematyka

Ale je?li ja mam w rozszerzeniu tylko biologi? i chemi Nie id? co prawda w tym roku na studia, ale niepokoi mnie ten fakt. Fizyki i matmy w rozszerzeniu nie zdam na pewno.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Khayman00 »

Bez trzeciego rozszerzenia nie masz szans.
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Chimera »

Khayman00 pisze:Bez trzeciego rozszerzenia nie masz szans.
?wietnie Mam jeszcze cich? nadziej?, ?e zasady rekrutacji zmieni? si? dla mojego rocznika
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Michch »

Nie s?dz?. Zamiast liczy? na zmiany bierz si? za 3 rozszerzenia
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Chimera »

Dzi?kuj? za odpowied? Niestety musz? wykre?li? Olsztyn z listy. Trudno. W ?yciu bym nie napisa?a matmy lub fizyki na PR
Chyba, ?e zostan? laureatem co te? jest ma?o prawdopodobne
Jednak?e wszystkim próbuj?cym ?ycz? powodzenia
szczuroskoczek
Posty: 104
Rejestracja: 20 lut 2013, o 14:48

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: szczuroskoczek »

Orientuje si? kto? mo?e, czy s? plany wprowadzenia w Olsztynie p?atnej medycyny? To jedna z nielicznych uczelni, która nie ma takiej opcji.
danse_macabre
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 18:02

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: danse_macabre »

Zaraz, zaraz czego? tutaj nie rozumiem.To zmieni? si? system rekrutacji na rok 2013, skoro piszecie, ?e nie mo?na dosta? si? do olsztyna bez 3 matur napisanych na poziomie rozszerzonym? Ja jeszcze si? rekrutowa?em w 2012 roku, z 2 rozszerzeniami i maturk? podstawow? z matmy i jako? tu studiuje.
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: Slowik »

Mi si? wydaje, ?e nic si? nie zmieni?o, a pisanie o zdawaniu 3 matur na poziomie rozszerzonym to skrót my?lowy, bo bez matury rozszerzonej z trzech przedmiotów mo?e by? trudniej si? dosta? do Olsztyna. Ale nie jest to niemo?liwe, co pokazuje twój przypadek.
pomarancza93
Posty: 199
Rejestracja: 8 sie 2012, o 16:24

Re: [LEKARSKI] Wydzia? Nauk Medycznych UWM w Olsztynie.

Post autor: pomarancza93 »

Czy w Olsztynie jest tylko lekarski czy równie? lekarsko-dentystyczny?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości